Mercedes stworzył samochód z autopilotem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Nie są aż takie pyszne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Drewniany kominek
Papierowa szkoła posting
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2025, 09:52
Tymczasem dziesięć lat później... :)
Odpisz
7 czerwca 2015, 19:33
Odpisz
10 stycznia 2015, 10:15
Szkoda tylko, że jest paskudny jak Multipla.
Odpisz
3 maja 2015, 22:39
@chupacabra001: Wg mnie wygląda fajnie
Odpisz
Edytowano - 4 maja 2015, 15:45
@Jejowicz2: Fajnie to wygląda Camaro SS z lat 60-tych, a nie to dziwadło.
Odpisz
4 maja 2015, 16:28
@chupacabra001: Dzięki za minusa ty bestio xd
Odpisz
4 maja 2015, 17:19
@Jejowicz2: Skąd pewność, że to ja, hm?
Odpisz
4 maja 2015, 17:36
@chupacabra001: Bo tak! jeżeli nie to daj szczaue w górę :3
Odpisz
4 maja 2015, 21:31
@Jejowicz2: Proszę bardzo.
Odpisz
4 maja 2015, 22:19
@chupacabra001: Dobra wygrałeś *Daje Mu Popcorn*
Odpisz
14 stycznia 2015, 16:17
W GT Vision jest lepszy Mercedes :P
Odpisz
10 stycznia 2015, 12:02
autopilot w samochodzie? niezbyt dobry pomysł zobaczcie jak sobie ai radzi w grach z jazdą np. w arma 2 co prawda dobrze jeździ ale jest 1 problem np. na skrzyżowaniu przy czerwonym świetle ai mogło by wziąść pojazd z przodu za przeszkodę i spróbować ominąć przejeżdzając na czerwonym świetle
Odpisz
10 stycznia 2015, 12:11
@bylejakbylegdzie: Pisze się "wziąć"
Odpisz
10 stycznia 2015, 14:19
@bylejakbylegdzie: zycie to nie arma nie odrozniasz gier od realu
Odpisz
10 stycznia 2015, 14:27
myślisz że ai będzie lepiej sterować samochodem w realu niż w grze?
Odpisz
10 stycznia 2015, 14:50
Po pierwsze naucz się ortografii, po drugie naucz się myśleć logicznie.
Odpisz
10 stycznia 2015, 15:22
@szakal1: 1.jestem na fonie
2.spi**dalaj bo mam dosc glupich komentarzy
Odpisz
11 stycznia 2015, 00:43
@bylejakbylegdzie: życie to nie jakaś piepszona gra odejdź od kompa i pomyśl przez chwilę logicznie bo myśląc tak jak ty można uciec przed kimś po prostu siadając na ławce
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2015, 00:45
@Mike0807: ale serio AI które ma problem z prowadzeniem WIRTUALNEGO pojazdu w WIRTUALNYM otoczeniu ma niby lepiej jeździć PRAWDZIWYM autem w PRAWDZIWYM świecie?
o ile samoloty latają bez problemu ale one nie mają takich przeszkód jak samochód który musi omijać, wymijać, omijać drzewa, sprawdzać znaki, przestrzegać kodeksu ruchu drogowego po za tym w samolotach i tak to pilot a nie autopilot ląduje
w przeciwieństwie od wirtualnego otoczenia AI musi się tylko zdać na szprzęt skąd ma wiedzieć czy auto które stoi przed nim czeka na zielone światło czy stoją na prostej drodze a kierowca złapał gumę?
również nie wiem po co przytoczyłeś tu siadanie na ławce jako sposób gubienia pościgu nie mówiłem tu o nielogicznych rzeczach w grze ale ograniczonych możliwościach AI które w rzeczywistym świecie było by jeszcze bardziej ograniczone bo nie spyta przeszkody czym jest
Odpisz
11 stycznia 2015, 13:57
@bylejakbylegdzie: ale to są inne pieniądze nad tym pracowano latami, a nie miesiąc.A tak w ogóle jeszcze sprawa testów i potwierdzenie że pojazd może być włączony do ruchu w przeciwieństwie do gry bo nikt nie zabroni Wydania gry bo coś źle działa ......technologia idzie na przód a gry nie są najlepsze
Odpisz
10 stycznia 2015, 23:16
Nawet wygląd nie jest brzydki.
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2015, 23:15
[komentarz usuniety]
Odpisz
10 stycznia 2015, 19:31
samochód może w środku fajny ale wygląd... nie jeździł bym
Odpisz
10 stycznia 2015, 17:43
Lepsze auta, które mamy teraz. Liczy się przyjemność z jazdy ;)
Odpisz
10 stycznia 2015, 10:39
Nie wygląd się liczy, a jakość.
Odpisz
10 stycznia 2015, 10:45
@jacek1s: Jesteś zjarany teraz czy nie? Bo mądre słowa piszesz dla odmiany.
Odpisz
10 stycznia 2015, 10:49
@dustin2001: Nie jestem zjarany, po prostu wszyscy narzekają na jego wygląd, a on się akurat najmniej liczy w samochodach, bo po co komu piękne auto, jak będzie trzeba płacić dodatkowe pieniądze bo jakość będzie miał beznadziejną.
Odpisz
10 stycznia 2015, 10:51
@jacek1s: Ok. Masz rację. Jak dla mnie auto nie mam być ładne. Ma być funkcjonalne, tanie w użyciu.
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:11
@jacek1s: jak dla mnie jest ładny
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:21
@kawtkawt: Każdy ma swój gust, dla mnie on wygląda z przodu jakby miał tam tył, ale za to szyba jest spoko bo widać przez nią ładnie wszystko, przez co jest lepsze rozeznanie :)
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:28
@jacek1s: jak dla mnie wygląda uroczo do tego jeszcze te światła *-*
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:29
@kawtkawt: Zapewne ten samochód będzie bardzo drogi ;P
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:31
@jacek1s: Ale Multiplą byś nie jeździł, chociaż technicznie to bardzo dobry samochód?
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:32
@amekninja555: Jeździłbym, dlaczego nie? Gdybym miał to bym nią jeździł, bo jest to w miarę dobry samochód.
Odpisz
10 stycznia 2015, 11:43
@jacek1s: +1 do wiary w ludzkość
Odpisz
10 stycznia 2015, 16:18
@amekninja555: To zależy którą, ja bym jeździł każdą, mi sie wydaje ta ,,brzydka'' multipla jednak dość ładna, jest dość praktyczna.A ta nowa już mniej, bo za wielka x_x
Odpisz
Edytowano - 10 stycznia 2015, 15:17
jak to sie da wylaczyc to jest spoko bo jak sie by stalo w korkach to mozna sie isc kimnac a tak to nie jest przyjemna jazda na autopilocie w miejsach gdzie nie ma korkow :)
Odpisz
10 stycznia 2015, 14:21
na dzi*ki najlepszy
Odpisz
10 stycznia 2015, 13:37
Jeśli samochody będą tak wyglądać, to pójdę płakać.
Odpisz
10 stycznia 2015, 14:04
@lufca: Chodź ze mną do czasów Audi quattro S1 nie patrzmy w złe nowe czasy zobacz starsze samochody one są lepsze od tego gówna
Odpisz
10 stycznia 2015, 13:29
autopilot? Nie dziękuje
(wraca do czasów audi quattro S1)
Odpisz
10 stycznia 2015, 16:18
@Erni1: Jakbyś chciał wiedzięc autopilota wynalazło audi pare mies. temu!
Odpisz
17 stycznia 2015, 15:21
@Erni1: Ja bym wrócił do czasów BMW serii 8,BMW z8,starego mustanga
Odpisz
10 stycznia 2015, 13:13
Odpisz