Muszę koniecznie to wypróbować!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Deal życia
Nie znoszę kleszczy
Dwa oblicza
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2015, 23:18
na sam widok parówek jest mi nie dobrze
Odpisz
31 maja 2018, 09:03
@temari_no_sabaku: a kiełbas?
Odpisz
15 czerwca 2018, 10:15
@SaddyPandaPL: nie, chyba nie. zjadłabym teraz coś z ogniska...
Odpisz
15 czerwca 2018, 23:15
@temari_no_sabaku: nie no dzk zrobiłaś/eś mi ochotę
Odpisz
16 czerwca 2018, 11:02
@SaddyPandaPL: :D
Odpisz
3 sierpnia 2017, 09:53
ja tak robie od dawna!
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2015, 18:19
z moim talentem:
Odpisz
Edytowano - 7 stycznia 2015, 19:29
@Nyroe: Co... to... jest???!!!
Odpisz
7 stycznia 2015, 19:50
wynik mojego talentu kulinarnego..
Odpisz
9 stycznia 2015, 19:12
@Nyroe: wygląda jak rozgotowany mózg... rzygnę
Odpisz
9 stycznia 2015, 19:41
@obserwator: ejj.. ale ja zartowalem.. znalazlem ten obrazek w necie :D
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2015, 17:25
@Nyroe: o fujj..
Odpisz
11 stycznia 2015, 17:58
@Nyroe: to akurat wygląda bardzo apetycznie, ale bie przedstawia chyba tego, co jest na obrazku.
Odpisz
11 stycznia 2015, 17:58
@Nyroe: rozgotowałeś kluski ;-;
Odpisz
11 stycznia 2015, 18:45
@Nyroe: to wygląda jak wymiociny mojego psa ;-;
Odpisz
11 stycznia 2015, 19:31
Nie chcesz wiedzieć...
Odpisz
11 stycznia 2017, 18:34
@Nyroe: wiem ze pozno pisze lecz smacznie wyglada `-` kurde przez cb stałem sie troche głodny xd
Odpisz
13 stycznia 2017, 22:07
@sylwek1332: za 10k likeow i 2k kom moge ci ugotowac
Odpisz
14 stycznia 2017, 13:24
@Nyroe: xD
Odpisz
11 stycznia 2015, 19:50
Nie lubię gotowanych parówek.
Odpisz
13 stycznia 2015, 07:35
Czyli w ogóle nie lubisz parówek, nie da się ich inaczej przyrządzić ;-;
Odpisz
13 stycznia 2015, 13:36
@J2319: Na gorąco z serem w mikrofali, lub na patelni.
Odpisz
13 stycznia 2015, 14:12
A też tak można :v
Odpisz
13 stycznia 2015, 14:14
@J2319: No.
Odpisz
13 stycznia 2015, 14:14
@J2319: No. :-)
Odpisz
12 stycznia 2015, 18:07
mniam jadłam z sosem pomidorowym pycha!
Odpisz
11 stycznia 2015, 20:23
mi osobiście średnio to smakuje, robiłam parę razy to,
Odpisz
11 stycznia 2015, 19:14
Pińć sposobów na ;)
Odpisz
11 stycznia 2015, 19:35
Jaki odcinek?
Odpisz
11 stycznia 2015, 19:38
@Fennekin: Chyba drugi odcinek, nazywa się Pięć sposobów na parówkę.
Odpisz
11 stycznia 2015, 18:16
Zrobiłem dziś i nie było jakiejś rewelacji. :/
Odpisz
11 stycznia 2015, 17:54
Dziwnie wygląda,już po ugotowaniu.
Odpisz
11 stycznia 2015, 17:38
Smaka mi narobiłeś :v
Odpisz
11 stycznia 2015, 17:35
Czy już nie ma nowych obrazków?
Odpisz
8 stycznia 2015, 12:46
Tak tylko w srodku kiełbasy TWARDY makaron....
Odpisz
11 stycznia 2015, 17:58
@KarpZLidla: A wpadłes na to żeby go ugotować?
Odpisz
7 stycznia 2015, 19:25
¡Działa!
Odpisz
7 stycznia 2015, 16:57
5 sposobów na xD
Odpisz