To jest naprawdę warte chwili namysłu...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Rel
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2022, 21:49
Zniknąłbym społeczeństwo
Odpisz
16 listopada 2020, 14:29
Wynalazłabym maszynę dzięki której mogłabym się przenosić w czasie i między światami, również tymi fikcyjnymi, z możliwością modyfikacji wieku, wyglądu i umiejętności jak a stara w grze
Pomyślcie tylko ile można by było dzięki temu zrobić
Odpisz
14 lipca 2020, 23:36
Napisałbym dobry komentarz na jeja
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:26
Stworzyłbym szczęśliwa i kochającą rodzinę <3
Odpisz
21 sierpnia 2019, 23:48
Stworzył darmowe łącze internetowe dla wszystkich 80FPS w Wiedźminie 3 na ultra.
Odpisz
15 kwietnia 2020, 00:48
@Grzechoooo: ale internet nie wpływa na fps
Odpisz
15 kwietnia 2020, 01:06
@hehineji: cśś
Odpisz
12 stycznia 2015, 15:34
Zabiłbym wszystkich idiotów.
Odpisz
19 marca 2016, 14:03
@tomzizek: Nie zabijaj mnie!!!
Odpisz
19 marca 2016, 14:52
Szybka reakcja.
Odpisz
14 czerwca 2017, 21:02
@tomzizek: No, totalny z noego nieogar.
Odpisz
14 stycznia 2018, 10:26
no idiota po prostu
Odpisz
12 maja 2019, 22:40
@hehineji: No nie wytrzymam, jaki padalec
Odpisz
15 kwietnia 2020, 00:49
@mufinka_123: no niemądry chłop
Odpisz
24 stycznia 2020, 07:16
Zrobił komunizm który działa
Odpisz
29 października 2018, 10:14
stworzyłbym pięć dildosów o wielkości jowisza
Odpisz
29 lipca 2018, 13:54
Stworzyłbym maszynę która spełnia marzenia
Odpisz
13 czerwca 2018, 23:28
Wynalazłbym pigułkę która sprawi że będę mógł zrobić dziennie dowolną rzecz i na pewno mi się ona uda. Następnie każdego dnia wieczorem postanowie że następnego dnia obudzę się wypoczęty i w pełni sił (nawet jak będę przeglądał losowe do 3:00 rano i budzik mam na 6:00) minute przed budzikiem.
Odpisz
11 grudnia 2017, 14:21
usunąłbym Rosję, Koreą Północną, i terrorystów
oczywiście za odpowiednią opłatą
Odpisz
8 listopada 2017, 19:56
zakończył bym wojny na świecie i otworzył bym firmę komputerów itp.
Odpisz
9 października 2017, 19:58
- Zostałabym mistrzynią świata w łyżwiarstwie figurowym
- Nauczyłabym się czarować (tylko czarną magię oczywiście)
- Kupiłabym działający sprzęt do trójwymiarowego manewru
Odpisz
15 czerwca 2017, 17:29
Przejął bym dyktatorską władzę nad światem, albo może tylko Polską ☺ LUBIĘ WYZWANIA 😉
Odpisz
24 marca 2017, 17:30
Zagadałabym do mojego kolegi :p
Odpisz