Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CZLEK

14 grudnia 2022, 21:49

Zniknąłbym społeczeństwo

Avatar ExpectoPatronum

16 listopada 2020, 14:29

Wynalazłabym maszynę dzięki której mogłabym się przenosić w czasie i między światami, również tymi fikcyjnymi, z możliwością modyfikacji wieku, wyglądu i umiejętności jak a stara w grze

Pomyślcie tylko ile można by było dzięki temu zrobić

Avatar Memeguy

14 lipca 2020, 23:36

Napisałbym dobry komentarz na jeja

Avatar Knietjan

13 czerwca 2020, 14:26

Stworzyłbym szczęśliwa i kochającą rodzinę <3

Avatar Grzechoooo

21 sierpnia 2019, 23:48

Stworzył darmowe łącze internetowe dla wszystkich 80FPS w Wiedźminie 3 na ultra.

Avatar hehineji

15 kwietnia 2020, 00:48

@Grzechoooo: ale internet nie wpływa na fps

Avatar Grzechoooo

15 kwietnia 2020, 01:06

@hehineji: cśś

Avatar tomzizek

12 stycznia 2015, 15:34

Zabiłbym wszystkich idiotów.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar mufinka_123

12 maja 2019, 22:40

@hehineji: No nie wytrzymam, jaki padalec

Avatar hehineji

15 kwietnia 2020, 00:49

@mufinka_123: no niemądry chłop

Avatar patryko1234

24 stycznia 2020, 07:16

Zrobił komunizm który działa

Avatar Mantermaxer

29 października 2018, 10:14

stworzyłbym pięć dildosów o wielkości jowisza

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2018, 13:54

Stworzyłbym maszynę która spełnia marzenia

Avatar One_punch_man

13 czerwca 2018, 23:28

Wynalazłbym pigułkę która sprawi że będę mógł zrobić dziennie dowolną rzecz i na pewno mi się ona uda. Następnie każdego dnia wieczorem postanowie że następnego dnia obudzę się wypoczęty i w pełni sił (nawet jak będę przeglądał losowe do 3:00 rano i budzik mam na 6:00) minute przed budzikiem.

Avatar InguiTV

11 grudnia 2017, 14:21

usunąłbym Rosję, Koreą Północną, i terrorystów

oczywiście za odpowiednią opłatą

Avatar piotrekw2007

8 listopada 2017, 19:56

zakończył bym wojny na świecie i otworzył bym firmę komputerów itp.

Avatar xMajeczkowax

9 października 2017, 19:58

- Zostałabym mistrzynią świata w łyżwiarstwie figurowym
- Nauczyłabym się czarować (tylko czarną magię oczywiście)
- Kupiłabym działający sprzęt do trójwymiarowego manewru

Avatar Kamillo97

15 czerwca 2017, 17:29

Przejął bym dyktatorską władzę nad światem, albo może tylko Polską ☺ LUBIĘ WYZWANIA 😉

Avatar elonora20

24 marca 2017, 17:30

Zagadałabym do mojego kolegi :p

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Ładne rzeczy

Deal życia

Zdeklasowani znowu

Nigdy na to nie wpadną

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka