Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie znoszę kleszczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 stycznia 2015, 21:03
u niego ni ma jescze 2015-go
Odpisz
8 stycznia 2015, 00:47
ślązak?
Odpisz
Edytowano - 8 stycznia 2015, 12:01
@PAULIOX: ni ku*wa chinczyk
Odpisz
8 stycznia 2015, 14:52
spokojnie hanysku spokojnie :)
kato? czy kaj? xD
Odpisz
8 stycznia 2015, 15:27
@PAULIOX: po prostu nazywaj mnie kigjjjjsumeiu8m9sehm 8yerft90h we780f4 h 904pf 8ovhpa w8ETYIGVOP
Odpisz
8 stycznia 2015, 15:41
ja jestem być może gorol xD
Odpisz
11 stycznia 2015, 11:28
@PAULIOX: To żeś jest hanys cy gorol? o,o
Odpisz
11 stycznia 2015, 13:13
Ja też mogę, panie kigjjjjsumeiu8m9sehm 8yerft90h we780f4 h 904pf 8ovhpa w8ETYIGVOPju?
Odpisz
11 stycznia 2015, 14:30
@Slenderowiec2012: powiedzmy , mieszkam przy granicy z Czechami , na śląsku xD
Odpisz
11 stycznia 2015, 21:01
@PAULIOX: Ja też mieszkam niedaleko granicy. Gdzie dokładniej?
Odpisz
12 stycznia 2015, 00:42
@Peter_PL: o jaaa , ty pierwszy plis :p
Odpisz
12 stycznia 2015, 18:26
@PAULIOX: Priv
Odpisz
28 maja 2015, 22:17
@PAULIOX: Podróbka PanaKota!
Odpisz
7 stycznia 2015, 20:21
ale nie martwcie się przypomni mam w 2018!
Odpisz
11 stycznia 2015, 12:46
@Fretkowa: W 2018 już go nie będzie
Odpisz
11 stycznia 2015, 21:44
@CEzikMaj: On jest przecież wieczny. Gdyby nie on, nikt nie miałby pobranej żadnej przeglądarki xDD
Odpisz
12 stycznia 2015, 02:09
@CEzikMaj: chyba ludzie nie zajażyli o co chodzi. Dla niepoinformowanych - W windowsie 10 najprawdopodobne bedzie nowa przeglądarka, o nazwie Spartan.
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2015, 13:12
I nagle wszyscy używają Explorera...
Odpisz
11 stycznia 2015, 13:19
Nie...
Odpisz
11 stycznia 2015, 11:50
Farciarz
Odpisz
11 stycznia 2015, 11:29
Włączone niskie ceny miedia expert włączamy niskie ceny!
Odpisz
11 stycznia 2015, 11:13
Ale fart.
Odpisz
Edytowano - 11 stycznia 2015, 11:10
Dobrze ma ale przypomni nam za jakieś dwa lata
Odpisz
8 stycznia 2015, 21:31
Farciaz
Odpisz
8 stycznia 2015, 01:04
Je**ny szczęściarz
Odpisz
7 stycznia 2015, 22:53
Soon...
Odpisz
7 stycznia 2015, 20:11
Zazdroszczę mu
Odpisz
7 stycznia 2015, 19:46
no i dobrze
Odpisz
7 stycznia 2015, 19:47
;) chwała mu za to
Odpisz