Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2015, 21:03

u niego ni ma jescze 2015-go

Avatar PAULIOX

8 stycznia 2015, 00:47

ślązak?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 stycznia 2015, 12:01

@PAULIOX: ni ku*wa chinczyk

Avatar PAULIOX

8 stycznia 2015, 14:52

spokojnie hanysku spokojnie :)
kato? czy kaj? xD

Avatar
Konto usunięte

8 stycznia 2015, 15:27

@PAULIOX: po prostu nazywaj mnie kigjjjjsumeiu8m9sehm 8yerft90h we780f4 h 904pf 8ovhpa w8ETYIGVOP

Avatar PAULIOX

8 stycznia 2015, 15:41

ja jestem być może gorol xD

Avatar Slenderowiec2012

11 stycznia 2015, 11:28

@PAULIOX: To żeś jest hanys cy gorol? o,o

Avatar
Michaelpl03

11 stycznia 2015, 13:13

Ja też mogę, panie kigjjjjsumeiu8m9sehm 8yerft90h we780f4 h 904pf 8ovhpa w8ETYIGVOPju?

Avatar PAULIOX

11 stycznia 2015, 14:30

@Slenderowiec2012: powiedzmy , mieszkam przy granicy z Czechami , na śląsku xD

Avatar Peter_PL

11 stycznia 2015, 21:01

@PAULIOX: Ja też mieszkam niedaleko granicy. Gdzie dokładniej?

Avatar PAULIOX

12 stycznia 2015, 00:42

@Peter_PL: o jaaa , ty pierwszy plis :p

Avatar Peter_PL

12 stycznia 2015, 18:26

@PAULIOX: Priv

Avatar Kivera

28 maja 2015, 22:17

@PAULIOX: Podróbka PanaKota!

Avatar Fretkowa

7 stycznia 2015, 20:21

ale nie martwcie się przypomni mam w 2018!

Avatar CEzikMaj

11 stycznia 2015, 12:46

@Fretkowa: W 2018 już go nie będzie

Avatar Czokociasteczko

11 stycznia 2015, 21:44

@CEzikMaj: On jest przecież wieczny. Gdyby nie on, nikt nie miałby pobranej żadnej przeglądarki xDD

Avatar ninjakivi2

12 stycznia 2015, 02:09

@CEzikMaj: chyba ludzie nie zajażyli o co chodzi. Dla niepoinformowanych - W windowsie 10 najprawdopodobne bedzie nowa przeglądarka, o nazwie Spartan.

Avatar
Michaelpl03

Edytowano - 11 stycznia 2015, 13:12

I nagle wszyscy używają Explorera...

Avatar KlamliwyLukas14

11 stycznia 2015, 13:19

Nie...

Avatar KarpZLidla

11 stycznia 2015, 11:50

Farciarz

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 11:29

Włączone niskie ceny miedia expert włączamy niskie ceny!

Avatar Flawless

11 stycznia 2015, 11:13

Ale fart.

Avatar damianno2000

Edytowano - 11 stycznia 2015, 11:10

Dobrze ma ale przypomni nam za jakieś dwa lata

Avatar assassin11

8 stycznia 2015, 21:31

Farciaz

Avatar
Captain_0bvious

8 stycznia 2015, 01:04

Je**ny szczęściarz

Avatar Maks2603

7 stycznia 2015, 22:53

Soon...

Avatar J2319

7 stycznia 2015, 20:11

Zazdroszczę mu

Avatar
Konto usunięte

7 stycznia 2015, 19:46

no i dobrze

Avatar PAULIOX

7 stycznia 2015, 19:47

;) chwała mu za to

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PAULIOX
Dodane przez: PAULIOX

To będzie bolało

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Trzeba brać osobną torbę

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie znoszę kleszczy

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka