Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

9 lutego, 09:06

ja to potrzebuje

Avatar Legnicki

30 maja 2022, 19:17

Nice

Avatar Kebasa_z_mema

4 września 2021, 18:03

69 komentarz, hje hje

Avatar Flawless

11 stycznia 2015, 09:35

Dawać mi tutaj tego pająka!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar adix53

21 sierpnia 2017, 20:29

@Flawless: potem następuje zgon.Dosłowny zgon.

Avatar Ameron

12 marca 2020, 23:37

@Archeologwinternetach: Pozbyć się wroga to zwycięstwo. Stracić rywala to najgorsza porażka.

Avatar Lacoste

Edytowano - 11 stycznia 2015, 08:59

Nie do końca bo jego ukąszenie jest śmiertelne ale toksyny zawarte w jadzie sprawiają że organizm wydziela ogromne ilości substancji która odpowiada za erekcję bardzo często można znaleźć w bananach i to chyba wałęsak Brazylijki

Avatar WickedHeart

11 stycznia 2015, 10:14

@Lacoste: eksperymentuje się już z jego jadem aby ta erekcja nie była bolesna no i ostatnia rzecz jasna

Avatar TheHunterMikiPL

11 stycznia 2015, 10:15

@Lacoste: cuś kojarzem

Avatar moonbeam

11 stycznia 2015, 13:04

@Lacoste: W nazwach zwierząt nie piszę się nazw z dużej litery, więc wałęsak brazylijksi, nie wałęsak Brazylijski.

Avatar kowalski12

1 grudnia 2017, 16:07

@moonbeam: Czekaj, czyli banan też odpowiada ze erekcje?
.
.
.
.
Jeden banan dziennie przez cały rok...

Avatar adix53

24 września 2017, 10:48

wałęsak brazylijski.

Avatar JaJestemZWami

30 lipca 2016, 20:40

Gdzie to kupić? Wiecie... Tak z ciekawości pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar kuba12369

7 kwietnia 2020, 10:34

@JaJestemZWami: w bananach

Avatar Choi_Seunghyun

15 lipca 2016, 23:14

Zniwekują truciznę i będzie nowy Braweran

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 21:11

Czemu mam wrażenie, że ten pająk lewituje do góry odnóżami? I że bardzo chcę przestać mieć takie wrażenie?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar ePiotrek2003

19 czerwca 2016, 22:55

@Komandor_Brytania: akurat czytałem i już ogarniam :3

Avatar Komandor_Brytania

19 czerwca 2016, 22:56

@ePiotrek2003: O, to dobsz :V

Avatar hvkjxbyh

12 stycznia 2015, 00:16

Twoja dziewczyna zawsze nosi takiego przy sobie?

Avatar pawelek9889

11 stycznia 2015, 20:46

Aha

Avatar krzysiek1232

11 stycznia 2015, 18:54

Erekcje masz przez 8 godzin i tyle zamuje pająkowi zabicie cię

Avatar koks312

11 stycznia 2015, 08:54

Oglądałem śmierć na 1000 sposobów i tam jednego kolesia ugryzł taki pająk

Avatar amekninja555

11 stycznia 2015, 11:03

@koks312: "Stefania napełniła jego lodówkę, a on napełnił ją."

Avatar xCroppas

11 stycznia 2015, 16:56

@koks312: który to odcinek?

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 15:53

ale po 3 godzinach zaczynasz umierać w męczarniach wszystkie żyły zaczynają pękać (te na penisie też)

Avatar DArsTon

11 stycznia 2015, 14:39

A to on mnie tak codziennie kąsa:)
Dobra tez wymówka przed mama

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Przerwa na herbatkę

Ikony

Rel

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka