Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2015, 17:23

Nie wiemy, czy "centaurzątka" jak to ujął jeden mój znajomy nie mają zdolności przystosowawczych różnych od naszych i źrebięcych. Możliwe, że "centaurzątka" są spokojne w kwestii chodzenia lub mają wytrzymałe kręgi szyjne : )

Avatar Aracz

9 stycznia 2015, 17:35

lub są po prostu wymyślonymi istotami z mitologi.

Avatar percy_jackson

9 stycznia 2015, 23:44

@Aracz: wymyślonymi, hę? a Chejron?

Avatar Aracz

10 stycznia 2015, 00:23

@percy_jackson: wiesz, ja uznaję jednak, że mitologia to zbiór wymysłów, a nie prawdziwych faktów ._.

Avatar PANI26

10 stycznia 2015, 18:53

@Aracz: Mitologi jest oparta częściowo na faktach tak naprawdę nie wiesz czy centaury istnieją czy nie.Ja tam wierze że tak

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 14:01

@PANI26: Ciekawy tok rozumowania ^^ *jesteś katoliczką?*

Avatar
Konto usunięte

11 stycznia 2015, 14:06

@Aracz: Co nie znaczy, że ich biologia musi na pewno być niemożliwa do stwierdzenia : ) Ja przynajmniej nie uważam, że centaur jest ssakiem i niewiele trudniej jest ocenić jego budowę ; ) Ja tam nie wierzę, że coś takiego istnieje, lecz kreuję to w wyobrażeniu ^^

Avatar PANI26

Edytowano - 16 stycznia 2015, 20:24

Oczywiście jestem katoliczką ale nie zgadzam się z tezami kościoła katolickiego(niektórymi).Według Kościoła nie moge pójść już teraz do nieba bo lubie Harrego Pottera i słucham metalu.A wiara w stworzenia mitologiczne jest ciekawa,lubie je i szczerze wierze że istniały.Istnieją potwierdzone fakty na istnienie syren czy wróżek więc nie wiemy czy za 10,20 czy może 200 nie zostanie znaleziony szkielet centaura.

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2015, 23:51

@PANI26: Według kościoła katolickiego pójdziesz do nieba, lecz przejdziesz przez czyściec ^^ Jeśli jesteś dobrą osobą to możesz słuchać czego chcesz (kocham Power Metal <3) czytać co chcesz (dantejskie sceny wymiatają ;] i uwielbiam brutalne mordy w książkach) oglądać co chcesz (horrory :3 creepypasty ;d) ubierać się w co chcesz - glany, martensy, czarne ciuchy ; )

To NIE są rzeczy zakazane w żadnym razie ^^ kościół zakazuje ich, ponieważ MOGĄ one otwierać kilka naszych drzwi na Szatana... Wszystko co ma z nim związek może tak działać, a te co gorsze, które wywołują agresję, zabijają sumienie, powodują (jak w przypadku gry Doom) realne zagrożenie życia osób postronnych - zostały sklasyfikowane jako zakazane, lecz to od CIEBIE zależy, co na Ciebie zadziała źle, a czemu się oprzesz : )

Co do zwierząt mitycznych "Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną" - to się tego tyczy : ) Możesz oczywiście uznawać je np. za stworzenia, które wyszły od Boga i po prostu już ich nie ma, co jest dobre ^^ ale w żadnym razie nie możesz dopuścić, aby w Twojej głowie zagnieździła się myśl, że jakaś inna siła spowodawała ich pojawienie się, gdyż - według naszej wiary, z którą możesz się nie zgadzać - Bóg jest sprawcą wszechrzeczy i jeśli coś takiego jak Magia i istoty mityczne może istnieć to i tak musi się sprowadzić do Boga : ) jeśli się sprowadza - wszystko jest ok ^^

Jeśli masz dość siły by oprzeć się wpływowi metalu i HP na Twoje wewnętrzne dobro i pozostaniesz dobra to możesz słuchać śmiało ^^ (tak przy okazji metal to nie tylko zła energia, co także masa siły do działania i mi osobiście daje dużo ^^ a Harry Potter jest książką, w której motywem przewodnim jest... Miłość > Nienawiść ^^)

Avatar PANI26

19 stycznia 2015, 21:10

Proboszcz z sąsiedniej parafii uznał mnie za dziecko szatana gdy usłyszał jak gadam z koleżanką o HP i metalu i chciał nawet wypędzać ode mnie złe duch.

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2015, 21:26

@PANI26: To już wina konkretnie tego księdza... ;c
Moim zdaniem nie powinnaś się przejmować : )
Pozdrawiam! ^^

Avatar PANI26

22 stycznia 2015, 16:32

Wiem, on jest dziwny XD

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2015, 17:37

Centaury to jest zupełnie inna rasa, niż ludzie i konie. Ich dzieci mają prawdopodobnie swoje własne cechy, które nie są podobne do cech źrebiąt, czy niemowląt.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

UPS

Ciężka, aczkolwiek ciekawa gra

Barbarian na 85 daje 4k demedża z ciężkiego hita

A teraz?

Walka, w której ketchup będzie lał się strumieniami

Nie, podziękuję

Czas oddzielić chłopców od mężczyzn

Definicja Polaka

Proszę, proszę paróweczkę

Darmowa toaleta w restauracji

Będzie powtórka

Wiadomo

Mózg mnie swędzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka