Odpowiedź Banksy'ego na zamach we Francji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Cel namierzony
Brawo za czujność!
Angielskie śmieszki
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2020, 10:20
To się nazywa mitoza dzieci
Odpisz
24 marca 2020, 21:26
Stonks
Odpisz
27 września 2017, 14:13
e
Odpisz
25 października 2018, 14:55
@WCZORAJ: =mc◼️
Odpisz
8 września 2019, 07:15
@rousered: dokładnie
Odpisz
23 marca 2015, 15:44
Ołówek znaleziony na jeja.
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2015, 21:14
czy ja to mam rozumieć jako mitoza ołówka ? XD
Odpisz
9 stycznia 2015, 23:04
@Cobranation: Raczej Mejoza bo nie ma dwóch identycznych :p
Odpisz
9 stycznia 2015, 23:46
@mozaj: hehe :p
Odpisz
9 stycznia 2015, 16:53
Ehh, kiedy przestaniecie o tym mówić i wrócicie do robienia zwykłych, śmiesznych obrazków . Dobra weszli tam zabili kilka osób ale ileż można, zauważyłem że co jakieś złe wydarzenie na jeja jest nasrane obrazków ,,bońćmy cielni !'' ,,bul i rzal'' , przypomnę motto z dołu strony ,,© Jeja.pl bawi od 2004 do końca świata'', mnie to nie bawi .
Odpisz
9 stycznia 2015, 17:46
@Bilolus1: W przeciągu 72 godzin było już 6 ataków kozojebców. Wojna w europie się zaczęła.
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2015, 18:38
Wojna , czy nie ale jeżeli napisałbym ,,Je**ć Arabów'' zostałbym zasrany strzałkami , a tu wyraziłem swoje zdanie i wchodzę na jeja żeby się śmiać a nie oglądać ,,życiowe obrazki'' .
Odpisz
9 stycznia 2015, 19:09
@Bilolus1: to wyjdź. Takie sprawy też trzeba poruszać. Jeżeli nie podoba ci się, że czasem wstawi się poważne obrazki, to tu nie wchodź. Proste.
Odpisz
9 stycznia 2015, 19:16
@Bilolus1: zabili kilka osób. Tyle że to nie tylko osoby publiczne ale oni mieli rodziny. To smutne. Gdyby zabili Ci ojca który był premierem i robiliby o tym obrazki, nie napisałbyś "zabili jakiegoś gostka i co z tego".
Odpisz
Edytowano - 9 stycznia 2015, 19:35
@mistrz_lamorozcow: Nie wyjdę , jestem tu na tyle długo że polubiłem tą stronę, zresztą odpowiadając na twój drugi komentarz , gdybym był dzieckiem premiera i zostałby zabity nie pocieszałby mnie smutek innych robienie takich obrazków może być dobijające dla tych rodzin .
Odpisz
9 stycznia 2015, 20:17
@Bilolus1: a co jeśli mnie ten obrazek bawi? ;-: mają za swoje
Odpisz
9 stycznia 2015, 20:18
Tundun dun , to niszczy moją teorie :D .
Odpisz
9 stycznia 2015, 20:28
@Bilolus1: Człowieku! Pierwszy raz moje argumenty pokonały kogoś w dyskusji! wzruszylem się ;-;
Odpisz
9 stycznia 2015, 21:27
no właśnie:D
Odpisz
9 stycznia 2015, 21:27
@Bilolus1: Ale muszę przyznać rację że to dołujące dla tych ludzi.
Odpisz
29 grudnia 2015, 19:51
@Bilolus1: wszedli*
Odpisz
29 grudnia 2015, 19:56
@SharpNeedle: Nie wiem czy zauważyłeś jak zabarwiło ci się to na czerwono ;v .
Odpisz
29 grudnia 2015, 19:56
@Bilolus1: Nie zwracam na to uwagi, zawsze mi zabarwia dobre.
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:45
Je**ć Alachów !
Odpisz
9 stycznia 2015, 16:10
@polandball1: prawdziwy patriota :)
Odpisz
9 stycznia 2015, 16:17
@GRRacz: Raczej prawdziwy populista... Po pierwsze Allach jest jeden, a po drugie mówieniem "je**ć muzułmanów" gówno zrobimy. Owszem ta strzelanina w Charlie Hebdo to ogromna tragedia, ale jeszcze większą tragedią jest to, że każdy na tej tragedii chce się wybić.
Odpisz
9 stycznia 2015, 16:01
Bo to jest po prostu logika!
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:55
Ruhable a lot ? XDDDD
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:51
o to chodzi, ze wczoraj był jeden ołówek i pisało mało ludzi i jak go złamano. to powstanie jeszcze więcej rysowników. to metafora, ze nikt nie powstrzyma satyry od pisania jak postrzegany jest swiat, to tyle
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:44
jak ja słysze ze sczelają w parzu to mowie tak samo jak bf3
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:48
szczelają ?
Odpisz
9 stycznia 2015, 16:59
@adampolska: parzu?
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:29
Nawet jeżeli Twoje dobre życie się "połamie" możesz prowadzić dwa gówniane życia.
Hurraaa!
Odpisz
9 stycznia 2015, 17:48
@kolkav5: Jest to odpowiedź na atak islamu na redakcję gazety w Paryżu...
Odpisz
9 stycznia 2015, 18:21
A rzeczywiście.
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:28
O co chodzi?
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:29
@moonbeam: To obrazkowa metafora.
Odpisz
9 stycznia 2015, 17:15
@moonbeam: I oczywiście fala minusów.
Odpisz
9 stycznia 2015, 18:19
@moonbeam: Ponieważ to powinno być oczywiste.
I 3 minusy (jak na razie) to nie fala.
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:18
życie z połową ciała? co to za życie bez masturbacji (żartuje nawet nie wiem jak to zrobić)
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:20
@PanSowa12: Taaaaa, jasne....
Odpisz
10 stycznia 2015, 14:22
ale o co ci chodzi?
Odpisz
9 stycznia 2015, 15:15
Ołówek znaleziono na jeja.pl :O
Odpisz