Komu demokrację na święta?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Lekko nie będzie
Co to takiego?
Powodzenia
To będzie bolało
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2025, 00:44
gówno typu 2014
Odpisz
14 stycznia 2015, 23:22
Demokratie
Odpisz
14 stycznia 2015, 21:39
Dla tych, co nie rozumieją: to flaga Donieckiej Autonomicznej Republiki, czy jak tam to leci ;)
Odpisz
13 stycznia 2015, 18:32
Kapciuszki w kształcie demokracji.
Odpisz
14 stycznia 2015, 21:12
@Majkell: ИIGDY. NIE. MYL. DEMOKЯACJI. Z. JEDYИYM. PЯAWDZIWYM. USTROJEM.
SOVIET ЯUSSIA BEST ЯUSSIA.
Odpisz
14 stycznia 2015, 20:14
Kapciuszki-czołguszki
Odpisz
14 stycznia 2015, 19:16
Odpisz
13 stycznia 2015, 18:34
Nosiłbym
Odpisz
13 stycznia 2015, 19:07
@TypowyPolak: A ty co separatysta z doniecka?
Odpisz
13 stycznia 2015, 19:58
tak
Odpisz