Gdyby tym polecieli, to zaoszczędziliby wiele żyć i czasu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Frustrujące
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2015, 14:09
gdzie by ladowali?
Odpisz
21 stycznia 2015, 21:21
W Barad Dur jest lądowisko.
Odpisz
22 stycznia 2015, 06:30
spoko
Odpisz
16 stycznia 2015, 07:13
Cóż... W ich czasach nie znano samolotów.
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:05
Tylko że to jest świat fantastyki, tam nie ma helikopterów. Choć fakt, mogli polecieć na orłach. Ale z drugiej strony jakby wszystko dobrze szło, to byłoby nudne.
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:56
@Pikachu: Orły poleciałyby za Gandalfem wszędzie, lecz nie do Mordoru : ) Z tego co wiem w książce jest ro wspomniane ; )
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:29
A, to nie wiedziałam. Czytałam tylko (dawno) chyba Powrót Króla. Muszę to nadrobić. :)
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:31
@Pikachu: Ja niestety nie czytałem wcale :C jest to ujma na moim honorze... Aczkolwiek mam znajomego, który jest mega fanem i rozmawialiśmy kiedyś o tym ;D
Odpisz
20 stycznia 2015, 17:51
Ale we filmie (może i w książce, jeszcze nie doczytałem) Orły zabrały hobbitów z Mordoru
Odpisz
20 stycznia 2015, 20:43
Oczywiście że tak : )
Orły jednak nie chiały lecieć do Mordoru z powodu Saurona, nie z samego powodu miejsca ; ) Kiedy Barad Dur upadło orły chętnie poleciały tam ; p
Choć nie wiem, czy było tak w książce : )
Odpisz
21 stycznia 2015, 07:16
No tak, po napisaniu komentarza też se tak pomyślałem
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:52
XD
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:36
Mogli zrobić tak:
http://www.obrazki.jeja.pl/122504,alternatywne-zakonczenie-wladcy.html
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:00
Jaki film? :)
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:03
@Ravios: Błagam, powiedz że jesteś trollem...
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:04
@Ravios: Chyba Jurassic Pirates, to o tym jak rajdowiec Cristiano Gates wyruszył do Narnii by zabić Voldemorta, króla Wiedźminów.
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:05
@Pikachu: Też nie wiem co to za film.
P.S. - Nie wygląda to na trolla.
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:06
@PanKieubaska: Jak można nie znać Władcy Pierścieni? Zwątpiłam w ludzkość.
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:09
@Pikachu: A ok, nawet nie patrzyłem na aktorów, spojrzałem na pilota i sugerowałem się helikopterem. I PS: Mogli polecieć na ptakach xD
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:24
@Ravios: w jak władca pierścienia powinien się skończyć polecieli na orłach i nikt oprócz saurona i goluma nie zginął
Odpisz
15 stycznia 2015, 17:57
Dlaczego on chciał zabić króla Wiedźminów? :(
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:24
@Pikachu: Nie interesuje się twórczością ze świata fantastyki (ewentualnie Opowieści z Narnii)... Ciemny jestem, wybacz.
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:35
@PanKieubaska: Ranisz... ;_; (Zwyrodniałe wulgaryzmy w tle)
A na poważnie to zacząłeś od złej strony ; ) Opowieści z Narni to pośród całej Fantastyki w tym ukochanego Fantasy <3 jedna z gorszych serii, choć bardzo dopasowana do dzieci ^^
Na dobry start polecam serię Zwiadowców Johna Flanagana ; ) Trylogię Czarnego Maga Trudi Canavan oraz Harrego Pottera J.K. Rowling ^^
Dalej mocniejsze Fantasy - Wiedźmin, Władca Pierścieni i Hobbit ; )
A jeśli nie chce Ci się nic to najlepsze będą Kroniki Żelaznego Druida ^^ świetne Urban Fantasy ;d
Odpisz
15 stycznia 2015, 18:41
Dziękuję.
Odpisz
15 stycznia 2015, 19:05
@PanKieubaska: Oprócz zwiadowców tytułem godnym polecenia jest też "Drużyna" Johna Flanagana w tym samym świecie, ale w innym kraju. Najpierw przeczytaj Zwiadowców, później drużynę bo nie ogarniesz.
Odpisz
15 stycznia 2015, 19:36
Osobiście uważam, że drużyna to porażka i stoczenie się Flanagana w komercję. Pierwsze części Zwiadowców były wspaniałe ; ) dalej poziom się obniżał, lecz trzymał formę na "dobry", lecz 12 część... to jedna z naprawdę niewielu książęk, których nie dokończyłem ;( i jedyna ze względu na fabułę...
Jeśli chodzi o Drużynę to poziom rozpoczyna pierwsza część na "dobrym" ^^ później zjeżdża mocno...
Odpisz
15 stycznia 2015, 20:09
Nienawidzę cię.
Odpisz
15 stycznia 2015, 21:42
"Cię" małą literą... ostro ;D
Wybacz jeśli uraziłem Twoje uczucia, poglądy czy gusta :c To.. tylko moje zdanie i nie przejmuj się nim : ) Szanuję, że twierdzisz inaczej ^^
Odpisz
16 stycznia 2015, 15:46
Jeżeli mogę się wtrącić, to chciałbym powiedzieć, że duże "Cię" obowiązuje tylko w listach i takich dokumentach formalnych, a w poście w Internecie to może być tylko dobra wola i dobre wychowanie ;)
Co do książek, mogę w ciemno polecić "Igrzyska Śmierci". Nie wiem, czy zalicza się do fantastyki, ale godne uwagi
Odpisz
Edytowano - 16 stycznia 2015, 15:55
@Kzyeki: Oczywiście że tak ^^
Moje słowa powyższe były (może niezrozumianym) żartem ;d Zawsze tak piszę ^ ^
Ale Igrzyska mi się nie podobały aż tak :c Katniss nie jest odpowiednią osobą na główną bohaterką - charakter ma beznadziejny. Moim zdaniem ;p
Odpisz
16 stycznia 2015, 16:00
I o to chodzi! Logiczne przedstawienie sobie argumentów i przy tym nie skakanie sobie do gardła. Każdy powinien mieć swoje zdanie, dzięki! :)
Odpisz
16 stycznia 2015, 16:35
@Kzyeki: Tobie także nie można odjąć, że wyrażasz się na poziomie ^^ Dziękuję niezmiernie za komplement ;D
Odpisz