Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2015, 20:08
Co tyle agam ostatnio?
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2015, 20:15
nowa moda w internetach, zamiast kotów xD. mnie to cieszy :) słodkie są.
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:20
Czekam na moment kiedy będą węże lub pająki.
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:22
Admin ma nowe zwierzaki
Odpisz
18 stycznia 2015, 12:18
może być fajnie :D
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:05
to gady piją wodę? myślałem,że od owadów czerpie płyny.
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:06
@ALKATRAZ: Weź ty się usuń.
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:20
@ALKATRAZ: Znowu ty ?
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:35
@ALKATRAZ: Po co wracasz?!
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:49
@ALKATRAZ: Wyjć. Nikt się już nie nabiera na trolli.
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:52
@MrocznyWilk: widzą trolla nie mogą powstrzymać się od hejtu niech go zbanują i tyle .
Odpisz
18 stycznia 2015, 08:26
@ALKATRAZ: wracaj do piekła...
Odpisz
17 stycznia 2015, 20:40
Odpisz