Na takiej kolejce można paść na zawał
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zdeklasowani znowu
Niegrzeczny Oskarek
Dwa oblicza
Albo dla osób w spektrum
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2015, 15:23
Raczej spaść na zawał...
Odpisz
16 września 2020, 15:02
@MrPawiXpl: odkopany
Odpisz
17 stycznia 2015, 15:41
Ja jednak bym wolał pojeździć troszkę dłużej a nie takie 5 sekund i koniec...
Odpisz
17 stycznia 2015, 11:44
gdynym był na miejscu 1 wagonika naprawde bym padł
Odpisz
17 stycznia 2015, 11:15
I teraz wyobraźcie sobie,że jest drobna usterka i kolejka na hamuje...
Odpisz
17 stycznia 2015, 10:25
Częściej są wypadki z zwykłymi krzesłami niż z kolejkami
Odpisz