Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheDarkLord

27 listopada 2019, 21:19

Jezu... Jak ktoś chce palić to niech pali. Nikt nikogo nie zmusza.

Avatar AdiXiks

17 stycznia 2015, 20:02

Ktoś mi wytłumaczy czemu w internetach palenie jest tak hejtowane?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar rakso

18 stycznia 2015, 18:07

@AdiXiks: Chodziło mi bardziej o to, czemu ludzie w ogóle palą w tak młodym wieku.

Avatar AdiXiks

18 stycznia 2015, 18:29

@rakso: Ja tam palę żeby być spokojnym. A nie robię tego np. 3 razy w jeden dzień. Tak z 4 razy w tygodniu mi starcza...

Avatar Islandka

18 stycznia 2015, 12:27

A teraz niech ktoś mi wytłumaczy co jest w paleniu takiego wyjątkowego. Nigdy nie paliłam i raczej nie będę, sam zapach tego syfu mnie już odraża.

Avatar KapitanOczywisty

17 stycznia 2015, 19:30

Myślałem że jest to w palarni ciał (krematorium)

Avatar daniel98xd

17 stycznia 2015, 15:05

A jak ktoś E fajke ma i liqid 0

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 18:49

@daniel98xd: To też truje

Avatar daniel98xd

17 stycznia 2015, 18:59

Ale przynajmniej nie trujesz tym innych :d

Avatar Mnich1

17 stycznia 2015, 18:33

Nad każdym z nas.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 17:42

@KontoUsunięte: Hahahaha no i dobrze.

Avatar Plague_Doctor

17 stycznia 2015, 16:48

malowałbym...

Avatar Ares011

17 stycznia 2015, 15:16

Oj było

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 15:49

@Ares011: Udowodnij.

Avatar kotekada4

17 stycznia 2015, 15:25

Myślicie, że taki mały obrazek na suficie coś da? Hahahaha, to jest nałóg dzieci. To nie jest jak ze słodyczami czy coś, to jest kur** za przeproszeniem nałóg to nie hop siup

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar wilku00034

17 stycznia 2015, 16:47

@kotekada4: Przecież palacze mają świadomość szkodliwości palenia. Dlatego uważam że napisy na pudełkach, dziwne reklamy mówiące o szkodliwości palenia są bezelowe. Jeśli ktoś chce sobie szkodzić to jego problem, tak samo jak z jedzeniem "śmieciowego żarcia".

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 19:35

@rakso: A mój dziadek rzucił palenie za połówkę z zakładu :_:

Avatar XDLiliXD

17 stycznia 2015, 15:36

Powinien być, oj powinien.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 15:13

Ciekawe jaki efekt byłby gdyby ktoś nagle się obudził pod takim sufitem.

Avatar korobov

17 stycznia 2015, 15:14

Zawał i śmierć na miejscu.

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 15:09

niezrecznie

Avatar buttie_cullen

17 stycznia 2015, 15:05

Z pewnością lepiej działałoby to na wyobraźnię niż przez wszystkich ignorowany napis:,,Palenie zabija"/,,Palenie poważnie szkodzi Tobie i osobom w Twoim otoczeniu".

Avatar tofi2003

17 stycznia 2015, 15:01

przymus do rzucenia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

A jednak zrobili to w ten sposób

Przyszłość jest piękna

No to skrzynia biegów do wymiany

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka