W przypadku kryzysu kapitalizmu zbić szybkę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie znoszę kleszczy
Totalnie
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2015, 10:01
Boże... W październiku to wrzuciłem, nie przeszło. Bożydarze, wiesz jak zniszczyć niedzielę.
Odpisz
18 stycznia 2015, 10:07
@figaro19: Bo wiesz... To admin. On wrzuca co chce nie zwarzając na to, że ktoś już to wrzucił.
Odpisz
18 stycznia 2015, 10:31
@DeadExtreme: *Zważając. #grammarnaziarecoming
Odpisz
18 stycznia 2015, 10:40
@figaro19: A tak. Dzięki... Każdemu się zdarza. ;)
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2015, 11:18
@figaro19: Eh, dobra. Zacznę pisać:
Witam na Jeja.pl! To magiczna kraina, w której nasz król i władca (oraz niezaprzeczalny wielbiciel marchewek) - Kapitan A. - robi wszystko co mu się żywnie podoba! :D
Przykłady:
- Zmiana nazwy nowo dodanego obrazka,
- zmiana nazwy obrazka w POCZEKALNI,
- wrzucanie żartów bardziej suchych niż kubeczek dziecka na jakimś zadupiu Afryki (taki tam czarny humor :P).
Cytat końcowy: "Sparkle! Sparkle! Sunshine!"
Odpisz
18 stycznia 2015, 13:51
@figaro19: Mam małe pytanko: Skąd się wzieło Bożydar? : ) Wszyscy tak mówią, ale wzięło sie to z jakiegoś obrazka? Czy może jest to taka obiegowa opinia, że musi to być ciekawe imię? Dziękuję z góry za odp ^^
Odpisz
18 stycznia 2015, 17:00
@figaro19: A co to ma obchodzić Admina że ukradłeś mu obrazek zanim go On jeszcze dodał!
Odpisz
18 stycznia 2015, 17:01
Był taki obrazek mówiący o Adminie i był tam nazwany Bożydar.
Odpisz
18 stycznia 2015, 19:39
@Maks2603: Nie masz może linka? : ) Chętnie bym zobaczył ^^
Odpisz
19 stycznia 2015, 00:57
Był nagrobek z napisem Admin Bożydar i darmowe wifi, coś takiego.
Odpisz
18 stycznia 2015, 22:14
Śmierć czerwonym!
Odpisz
18 stycznia 2015, 10:13
przeczytałem zabić szybę XD
Odpisz
18 stycznia 2015, 12:11
@mrklorens: Lepiej wywieźć szmatę na Sybir.
Odpisz
18 stycznia 2015, 13:13
@Sir_Snoge:
Odpisz
18 stycznia 2015, 13:50
@Nozmor: Zawsze mnie zastanawiało, czym jest ten ptak? To jest komunizm tak? W sumie by pasowało : ) Ale jeśli się mylę poprawisz mnie?
Odpisz
18 stycznia 2015, 18:42
Ten ptak to Omsk Bird lub inaczej Winged Doom, symbolizuje po pierwsze sybir, a po drugie jest wcieleniem całej ludzkiej pychy, okrucieństwa, nienawiści i czego tam jeszcze.
Odpisz
18 stycznia 2015, 19:40
@Nozmor: Dzięki Ci wielce ^^
Odpisz
18 stycznia 2015, 15:56
Było już an głównej tylko że na dole było "shut up and take my money" i zdjęcie Stalina
Odpisz
18 stycznia 2015, 14:50
precz z komuną!
Odpisz
18 stycznia 2015, 12:41
Sierpę i młotę obalić tę kapitalistyczną chołotę!
Odpisz
18 stycznia 2015, 11:21
Owy kryzys nam nie szkodzi, bo Korwe nigdy nie dojdzie do władzy ;)
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2015, 10:51
wisi u putina
Odpisz