Ten moment gdy odpalasz starą grę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Brawo za czujność!
Niezniszczalne
Mało znany szczegół
Dzieci koleżanek twojej mamy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2015, 12:58
Przykładem jest Serious sam.
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:03
To jest Sniper Elite
Odpisz
17 stycznia 2015, 08:27
Czo to za gra
Odpisz
17 stycznia 2015, 11:54
@komixx102: Sniper Elite: Berlin 1945
Odpisz
17 stycznia 2015, 11:56
@komixx102: Sniper Elite Berlin
Odpisz
17 stycznia 2015, 13:11
@komixx102: Sniper elite Berlin
Odpisz
18 stycznia 2015, 11:35
@Dandi3213: Lubie sniper elite
Odpisz
21 stycznia 2015, 13:06
@komixx102: ta informacja odmienila moje życie
Odpisz
21 stycznia 2015, 20:04
@kamykPL: to fajnie
Odpisz
20 stycznia 2015, 22:39
Średnia ocen mówi sama za siebie :D
Odpisz
20 stycznia 2015, 23:59
@macemace: racja było 5 (51) ale teraz ktoś zepsuł (4.98 (52))
Odpisz
21 stycznia 2015, 13:05
@bylejakbylegdzie: jak sprawdzasz ile było jakich ocen? :O
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2015, 15:54
Mam tę grę <3
Odpisz
20 stycznia 2015, 19:31
@Goddess: I ja!
Odpisz
20 stycznia 2015, 22:20
@Goddess: ja tez <3
Odpisz
20 stycznia 2015, 19:19
A później nie możesz się zarejestrować, bo e-mail zajęty.
Odpisz
20 stycznia 2015, 19:17
Najlepsza gra na świecie <3 bo była moją pierwszą
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:27
NOOOOOOOOO!
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:06
Sniper Eltie w to się grało :)
Odpisz
17 stycznia 2015, 07:37
ja tak z lolem miałem
Odpisz
20 stycznia 2015, 17:21
@Macio720: Lol nie jest starą grą.
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:14
@TheAvalonRose: nie grałem 2 lata i się nie mogłem zalogować
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:45
@Macio720: To nie czyni go starą grą, tylko dawno w nią nie grałeś.
Odpisz
20 stycznia 2015, 22:29
@TheAvalonRose: i chodzi mi o to, że nie moge się zalogować
Odpisz
20 stycznia 2015, 23:12
@Macio720: Ta, a na obrazku nie działają serwery. Na lolu najczęściej EUW chyba nie działa
Odpisz
Edytowano - 20 stycznia 2015, 17:08
Miałem tak z wolfenstein 2009.
Odpisz
20 stycznia 2015, 17:44
@dustin2001: 2009 to błahostka, ja uruchomiłem na 7 Return To Castle i Age of Empires.
Odpisz
17 stycznia 2015, 12:39
Czy to Iron Storm?
Odpisz
Edytowano - 17 stycznia 2015, 13:15
@Mycha2001: Nie :P Sniper elite Berlin 1945 :p
Odpisz
17 stycznia 2015, 18:44
@MruczekV: Spoko dzięki za odpowiedź
Odpisz
17 stycznia 2015, 00:35
Są specjalne programy podające się grze za gamespy-a, dzięki czemu możesz grać online.
Odpisz