Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar prxemo

14 lutego 2015, 12:58

Przykładem jest Serious sam.

Avatar Szamal23

24 stycznia 2015, 14:03

To jest Sniper Elite

Avatar komixx102

17 stycznia 2015, 08:27

Czo to za gra

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar kamykPL

21 stycznia 2015, 13:06

@komixx102: ta informacja odmienila moje życie

Avatar komixx102

21 stycznia 2015, 20:04

@kamykPL: to fajnie

Avatar macemace

20 stycznia 2015, 22:39

Średnia ocen mówi sama za siebie :D

Avatar bylejakbylegdzie

20 stycznia 2015, 23:59

@macemace: racja było 5 (51) ale teraz ktoś zepsuł (4.98 (52))

Avatar kamykPL

21 stycznia 2015, 13:05

@bylejakbylegdzie: jak sprawdzasz ile było jakich ocen? :O

Avatar Goddess

Edytowano - 17 stycznia 2015, 15:54

Mam tę grę <3

Avatar Daniu206

20 stycznia 2015, 19:31

@Goddess: I ja!

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2015, 22:20

@Goddess: ja tez <3

Avatar zuza2104

20 stycznia 2015, 19:19

A później nie możesz się zarejestrować, bo e-mail zajęty.

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2015, 19:17

Najlepsza gra na świecie <3 bo była moją pierwszą

Avatar PanSowa12

20 stycznia 2015, 18:27

NOOOOOOOOO!

Avatar MajorKupricz

20 stycznia 2015, 18:06

Sniper Eltie w to się grało :)

Avatar Macio720

17 stycznia 2015, 07:37

ja tak z lolem miałem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Macio720

20 stycznia 2015, 22:29

@TheAvalonRose: i chodzi mi o to, że nie moge się zalogować

Avatar TheAvalonRose

20 stycznia 2015, 23:12

@Macio720: Ta, a na obrazku nie działają serwery. Na lolu najczęściej EUW chyba nie działa

Avatar dustin2001

Edytowano - 20 stycznia 2015, 17:08

Miałem tak z wolfenstein 2009.

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2015, 17:44

@dustin2001: 2009 to błahostka, ja uruchomiłem na 7 Return To Castle i Age of Empires.

Avatar Mycha2001

17 stycznia 2015, 12:39

Czy to Iron Storm?

Avatar MruczekV

Edytowano - 17 stycznia 2015, 13:15

@Mycha2001: Nie :P Sniper elite Berlin 1945 :p

Avatar Mycha2001

17 stycznia 2015, 18:44

@MruczekV: Spoko dzięki za odpowiedź

Avatar
Konto usunięte

17 stycznia 2015, 00:35

Są specjalne programy podające się grze za gamespy-a, dzięki czemu możesz grać online.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Brawo za czujność!

Niezniszczalne

Mało znany szczegół

Dzieci koleżanek twojej mamy

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka