Zawsze są jakieś pozytywy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Za co ta premia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2015, 12:26
50 fragów? CZITER!!!!!!!1111jeden
Odpisz
17 stycznia 2015, 12:36
@J2319: albo pełno noobów
Odpisz
17 stycznia 2015, 13:38
@bylejakbylegdzie: albo same boty ;d
Odpisz
21 stycznia 2015, 16:00
@J2319: zabijanie na achievement_idle to żadna sztuka :|
Odpisz
21 stycznia 2015, 18:33
@Sauron: Jak ja nienawidzę tych serwerów, jeden mi odblokował achievementy i musiałem nowe konto tworzyć, bo pewnie dostałem (nie sprawdzałem) bana...
Odpisz
21 stycznia 2015, 16:40
zolniesz
Odpisz
21 stycznia 2015, 13:20
Serwer idle ze strzelnicą i jakoś pójdzie. :P
Odpisz
21 stycznia 2015, 07:26
Ja raz miałem 57 szpiegiem z ostateczną nagrodą(czy jakoś tak,nie pamiętam a jestem na telefonie) i dzwonem zmarłego
Odpisz
21 stycznia 2015, 08:11
Saharyjski Szpieg?
Odpisz