Zawsze są jakieś pozytywy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Za co ta premia
Mało znany szczegół
No to posłuchane
Lekko nie będzie
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2015, 12:26
50 fragów? CZITER!!!!!!!1111jeden
Odpisz
17 stycznia 2015, 12:36
@J2319: albo pełno noobów
Odpisz
17 stycznia 2015, 13:38
@bylejakbylegdzie: albo same boty ;d
Odpisz
21 stycznia 2015, 16:00
@J2319: zabijanie na achievement_idle to żadna sztuka :|
Odpisz
21 stycznia 2015, 18:33
@Sauron: Jak ja nienawidzę tych serwerów, jeden mi odblokował achievementy i musiałem nowe konto tworzyć, bo pewnie dostałem (nie sprawdzałem) bana...
Odpisz
21 stycznia 2015, 16:40
zolniesz
Odpisz
21 stycznia 2015, 13:20
Serwer idle ze strzelnicą i jakoś pójdzie. :P
Odpisz
21 stycznia 2015, 07:26
Ja raz miałem 57 szpiegiem z ostateczną nagrodą(czy jakoś tak,nie pamiętam a jestem na telefonie) i dzwonem zmarłego
Odpisz
21 stycznia 2015, 08:11
Saharyjski Szpieg?
Odpisz