Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Fergus
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Szybki jak błyskawica
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 września 2019, 16:18
ToysRus coku*wa
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:39
A potem ludzie dziwią się ze tyle koksów w sc2 pochodzi z Korei...
Odpisz
9 lutego 2019, 08:38
to jest ich sport narodowy...
Odpisz
7 stycznia 2016, 18:44
Czy to kosztuje 36 tysięcy 1 gra czy mi się wydaje?
Odpisz
3 kwietnia 2016, 17:05
@minecraft007: 1. Mały przelicznik waluty
2. Edycja profesionalna - kolekcjonerska.
Odpisz
5 kwietnia 2016, 18:46
@jaccku321: A kolego ile to będzie zł za 1 grę?
Odpisz
5 kwietnia 2016, 19:06
@minecraft007: Trollujesz, czy naprawdę jesteś takim debilem?! Skąd mam znać walutę? Wiem, że wygląda inaczej niż nasza...
Odpisz
20 listopada 2016, 19:04
@minecraft007: W jenach więc przelicz sobie
Odpisz
20 listopada 2016, 21:41
@FlorencjaBall: Na chwilę obecną to 1360 złotych i 80 groszy...
Odpisz
23 listopada 2016, 17:25
@FlorencjaBall: albo tamte zera po przecinku to jakby grosze chyba
Odpisz
10 czerwca 2017, 19:55
@minecraft007: Po przeliczeniu na zł to jakieś 163,18 zł
Odpisz
10 czerwca 2017, 21:04
@Yoo_Kihyunnie: Dokładnie z Wonów Południowokoreańskich to 119.64201588
Odpisz
22 stycznia 2015, 21:44
W Korei 95% ludzi nie ma komputera....
Odpisz
21 kwietnia 2016, 18:20
południowa ma , a ty mówisz o północnej xD
Odpisz
17 kwietnia 2016, 22:31
a gdzie legacy of the void ??
Odpisz
20 stycznia 2015, 15:37
Po lewej widzę jeszcze Halo 4 i jakąś inną grę :p
Odpisz
20 stycznia 2015, 19:44
Ale Halo to na XBox chyba.
Odpisz
20 stycznia 2015, 19:45
@ichigoku11: Halo to exclusive na Xbox'a T_T
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:38
umiesz czytać?Jeśli tak to przeczytaj napis na górze obrazku ponownie
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:42
Potrafisz myśleć? W poczekalni był inny tytuł.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2015, 16:46
jprld napis NA obrazku a nie TYTUŁa poza tym nie zagladam do poczekalni więc skąd miałem wiedzieć ze był inny tytuł
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:51
*facepalm* Napis na obrazku też był inny.
Odpisz
22 stycznia 2015, 17:32
to powiedz mi jak ja miałem to wiedziec jak nie zagladam do poczekalni?
Odpisz
22 stycznia 2015, 18:19
Tytuł był ten sam, tak samo jak napis na obrazku =.=
Odpisz
12 marca 2015, 19:17
Kiedy ostatnio widziałeś kinecta na pc? PS Sorki za przedawnienie
Odpisz
12 marca 2015, 19:28
@Seapol: dobra ale o co ci chodzi?
Odpisz
22 stycznia 2015, 21:57
Niby te same a ceny inne
Odpisz
23 stycznia 2015, 14:41
@Ahakochamlol: bo niektóre są premium
Odpisz
23 stycznia 2015, 22:57
@hardkor1708: aha lol
Odpisz
22 stycznia 2015, 20:12
Oj tam Wojtek, nie marudź :)
Odpisz
22 stycznia 2015, 17:23
jest Diablo III :D może jest dodatek Reaper of Souls?
Odpisz
22 stycznia 2015, 17:05
Billzurt plz.
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:46
a jakie ceny! ;o
Odpisz
22 stycznia 2015, 17:25
@TypowyPolak: W jenach.
Odpisz
22 stycznia 2015, 18:14
@TypowyPolak: 3 zł - 100 jenów :)
Odpisz
30 sierpnia 2016, 13:37
@KingsMax: Wonach :D
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:40
nie mogę się zdecydować
Odpisz
20 stycznia 2015, 14:21
Nie wiem na co się skusić
Odpisz
20 stycznia 2015, 14:31
@Kubox123456: Doradze ci weź Star Crafta II
Odpisz
20 stycznia 2015, 15:14
@Brajox: Ale ja chcę God of War: Ascension D:
Odpisz
20 stycznia 2015, 15:15
@Brajox: Ale ma wziąść Wings of the Liberty czy Heart of the swarm?
Odpisz
20 stycznia 2015, 16:26
obydwa
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:22
@sxx2000: raczej obydwie półki.
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:23
@Kubox123456: Może,weź diablo? :<
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:35
@Vidmon: a myślałem że tylko ja zauważyłem diablo
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:36
@Kubox123456: Fife 15
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:07
No przecież że szeroki. Ta półka nie jest aż taka wąska. *badum tss*
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:06
Sprawdziłem, że to około 120 zł.
Odpisz