memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 czerwca 2019, 17:50
Stare ale napisze. Mam identycznego pilota xD
Odpisz
23 stycznia 2015, 16:25
poda ktoś nazwe tych klocków
Edytowano - 12 października 2015, 17:18
@husieok: K'Next albo K'Nex nie pamiętam już
21 stycznia 2015, 15:11
Gdzie banan dla skali?
21 stycznia 2015, 19:34
jest pilot
21 stycznia 2015, 20:52
@dominiaseq: Proszę, czy mógłbyś do mnie rozmawiać używając zdań?
21 stycznia 2015, 20:25
Niemożliwe, nie zbudowałby tego bez internetów ;)
21 stycznia 2015, 18:56
kusza na pilota?
21 stycznia 2015, 06:35
ja to sie boje, co zrobią dzieci jak nie będzie internetu,
21 stycznia 2015, 09:18
@ALKATRAZ: o nie.... reinkarnacja!!!!
21 stycznia 2015, 09:37
@Qbeks82: Ej nie czepiaj się go napisał w końcu dobry komentarz może coś z niego będzie
21 stycznia 2015, 09:50
@ALKATRAZ: ten moment gdy ktoś dostaje czerwone tylko za to że kiedyś pisał głupie komentarze
Edytowano - 21 stycznia 2015, 15:15
@ALKATRAZ: Jakbyś zaczynał zdania z wielkiej litery, to może bym Cię polubił. :D
21 stycznia 2015, 13:24
K'Nex !!! :D
21 stycznia 2015, 10:28
bardzo fajnie zrobione
21 stycznia 2015, 09:28
Też mam te klocki :D
21 stycznia 2015, 07:01
to działa w ogóle?
21 stycznia 2015, 08:18
no
21 stycznia 2015, 06:27
A tv ? ;)
21 stycznia 2015, 07:25
@neskacz: Może nie było nic ciekawego
@neskacz: Może ma tylko pilota... wszystko po kolei xD
27 stycznia 2015, 13:37
O NIE !!!
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2019, 17:50
Stare ale napisze.
Mam identycznego pilota xD
Odpisz
23 stycznia 2015, 16:25
poda ktoś nazwe tych klocków
Odpisz
Edytowano - 12 października 2015, 17:18
@husieok: K'Next albo K'Nex nie pamiętam już
Odpisz
21 stycznia 2015, 15:11
Gdzie banan dla skali?
Odpisz
21 stycznia 2015, 19:34
jest pilot
Odpisz
21 stycznia 2015, 20:52
@dominiaseq: Proszę, czy mógłbyś do mnie rozmawiać używając zdań?
Odpisz
21 stycznia 2015, 20:25
Niemożliwe, nie zbudowałby tego bez internetów ;)
Odpisz
21 stycznia 2015, 18:56
kusza na pilota?
Odpisz
21 stycznia 2015, 06:35
ja to sie boje, co zrobią dzieci jak nie będzie internetu,
Odpisz
21 stycznia 2015, 09:18
@ALKATRAZ: o nie.... reinkarnacja!!!!
Odpisz
21 stycznia 2015, 09:37
@Qbeks82: Ej nie czepiaj się go napisał w końcu dobry komentarz może coś z niego będzie
Odpisz
21 stycznia 2015, 09:50
@ALKATRAZ: ten moment gdy ktoś dostaje czerwone tylko za to że kiedyś pisał głupie komentarze
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2015, 15:15
@ALKATRAZ: Jakbyś zaczynał zdania z wielkiej litery, to może bym Cię polubił. :D
Odpisz
21 stycznia 2015, 13:24
K'Nex !!! :D
Odpisz
21 stycznia 2015, 10:28
bardzo fajnie zrobione
Odpisz
21 stycznia 2015, 09:28
Też mam te klocki :D
Odpisz
21 stycznia 2015, 07:01
to działa w ogóle?
Odpisz
21 stycznia 2015, 08:18
no
Odpisz
21 stycznia 2015, 06:27
A tv ? ;)
Odpisz
21 stycznia 2015, 07:25
@neskacz: Może nie było nic ciekawego
Odpisz
21 stycznia 2015, 15:11
@neskacz: Może ma tylko pilota... wszystko po kolei xD
Odpisz
27 stycznia 2015, 13:37
O NIE !!!
Odpisz