Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Ziarenko traumy wyrosło
Chciał tylko pomóc
Młodzi gniewni
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2017, 17:34
Przypau
Odpisz
24 czerwca 2016, 11:03
"Jeja poprawi ci humor" -.- Pie**olcie się.
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:15
O co wam wszystkim chodzi z ta matka? Gdyby umarl TO BY ON MIAL LEPIEJ, a nie jego matka . Wolelibyscie umrzec czy przez kilkanascie lat slychac co sie dzieje i nie moc zareagowac?
Odpisz
6 maja 2015, 18:21
@cichy3215: Wybieram drugie (tak ogólnie, zwykle człowiek w śpiączce nie wie co się wokół niego dzieje...)
Odpisz
25 stycznia 2015, 12:06
Kochana mamusia
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:11
Biedny :(
Odpisz
24 stycznia 2015, 23:31
@VanillaPokeball: A może bogaty?
Odpisz
25 stycznia 2015, 09:26
@DawidThePlayer: Chodzi mi o to jak sie on teraz czuje xD
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:17
Ona nie powinna nazywać się matką...Chcieć , żeby jej dziecko umarło ?!
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:04
@Martka123: Masz do wybory przez całe życie być kukłą i tylko ciężarem dla innych, lub umrzeć. Co wybierasz?
Odpisz
24 stycznia 2015, 22:27
@Martka123: No tak, przecież każda matka chciałaby by jej dziecko było przykute do łóżka, nie realizowało marzeń, cierpiało i wegetowało. Tylko naprawdę nieludzka matka chciałaby oszczędzić dziecku bólu skazując tym samym samą siebie na życie ze świadomością, że pozwoliła mu umrzeć
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:07
On: mamo wszystko słyszałem
Matka: co to znaczy?
On: to znaczy, że masz wpie**ol
Odpisz
24 stycznia 2015, 15:23
HAAAA DZIWGA!!!
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:17
Matka musiała mieć powód, żeby coś takiego powiedzieć, pytanie jaki.
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:49
@Stasiek121: Pewnie taki, że lepiej, aby przez całe życie nie był ''warzywem'' i lepiej dla niego żeby umarł :( Trochę smutne
Odpisz
24 stycznia 2015, 15:22
@Stasiek121: tą odpowiedzią pewnie będzie creepypasta
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:49
Jego matka to dz*wka
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:29
Może miała nadzieję, że już nie będzie musiał cierpieć jako „roślinka” i trafi do nieba...
Odpisz
24 stycznia 2015, 14:15
Brak mi słów na taką matkę...
Odpisz
20 stycznia 2015, 21:07
Ta matka to suka
Odpisz
20 stycznia 2015, 19:32
Po roku sam zapewne modliłbym się o śmierć... Jeśli był świadomy, to te 12 lat musiały być ostro poyebane .__.
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:06
3 osoby dodały ten obrazek do ulubionych, czy to znaczy, że się z tego cieszą?
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:14
@KlamliwyLukas14: Nje
Odpisz
20 stycznia 2015, 18:34
Tjak
Odpisz
24 stycznia 2015, 15:06
@KlamliwyLukas14: Nje. To znaczy, że warto dodać to do ulubionych, bo wg nich, rzadko na jeja.pl są obrazki o ludziach w śpiączce których nie kocha matka.
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:05
@Bastil123: Czemu miałaby go nie kochać? Może powiedziała to dlatego że miała dosyć męczarni jakie przechodzi syn?
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:06
@KingsMax: Przecież w czasie śpiączki nic nie czuł, słyszał ewentualnie, a tak to zawsze była szansa żeby się obudził, nie?
Odpisz
24 stycznia 2015, 16:15
@Bastil123: Słyszysz wszystko co się dzieje dookoła, nic nie widzisz, ani nic nie możesz zrobić. Przez kilkanaście lat jedynie słyszysz innych i swoje myśli. Nic nie mogąc powiedzieć i zobaczyć twarze ludzi. Można od tego oszaleć,a matka mówiła że ma taką nadzieje najpewniej dlatego, żeby nie musiał się tak męczyć.
Odpisz
24 stycznia 2015, 18:52
@KingsMax: Niby tak, ale w końcu mógł się obudzić, i chociaż pożyć x lat.
Odpisz
24 stycznia 2015, 19:47
@Bastil123: W wariatkowie? W pokoju z poduszkami? Naprawdę wspaniałe życie.
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:03
@KingsMax: Bo co? Bo był w śpiączce to do wariatkowa? Nie, obudził się załóżmy w wieku 50 lat, niech żyje dalej.
Odpisz
24 stycznia 2015, 23:31
@Bastil123: Zauważ że bardzo prawdopodobne że mózg mógł ulec uszkodzeniu, pod względem psychicznym lub fizycznym. Nawet w stopniu nieodwracalnym, który powoduje zaburzenia, np. postrzega wszystkich jakoby chcieliby go zabić.
Odpisz