Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Julek333

28 maja 2017, 17:34

Przypau

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2016, 11:03

"Jeja poprawi ci humor" -.- Pie**olcie się.

Avatar cichy3215

24 stycznia 2015, 16:15

O co wam wszystkim chodzi z ta matka? Gdyby umarl TO BY ON MIAL LEPIEJ, a nie jego matka . Wolelibyscie umrzec czy przez kilkanascie lat slychac co sie dzieje i nie moc zareagowac?

Avatar MrStick

6 maja 2015, 18:21

@cichy3215: Wybieram drugie (tak ogólnie, zwykle człowiek w śpiączce nie wie co się wokół niego dzieje...)

Avatar
Konto usunięte

25 stycznia 2015, 12:06

Kochana mamusia

Avatar VanillaPokeball

20 stycznia 2015, 18:11

Biedny :(

Avatar DawidThePlayer

24 stycznia 2015, 23:31

@VanillaPokeball: A może bogaty?

Avatar VanillaPokeball

25 stycznia 2015, 09:26

@DawidThePlayer: Chodzi mi o to jak sie on teraz czuje xD

Avatar Martka123

24 stycznia 2015, 14:17

Ona nie powinna nazywać się matką...Chcieć , żeby jej dziecko umarło ?!

Avatar KingsMax

24 stycznia 2015, 16:04

@Martka123: Masz do wybory przez całe życie być kukłą i tylko ciężarem dla innych, lub umrzeć. Co wybierasz?

Avatar arki316

24 stycznia 2015, 22:27

@Martka123: No tak, przecież każda matka chciałaby by jej dziecko było przykute do łóżka, nie realizowało marzeń, cierpiało i wegetowało. Tylko naprawdę nieludzka matka chciałaby oszczędzić dziecku bólu skazując tym samym samą siebie na życie ze świadomością, że pozwoliła mu umrzeć

Avatar
Konto usunięte

24 stycznia 2015, 16:07

On: mamo wszystko słyszałem
Matka: co to znaczy?
On: to znaczy, że masz wpie**ol

Avatar PanSowa12

24 stycznia 2015, 15:23

HAAAA DZIWGA!!!

Avatar Stasiek121

24 stycznia 2015, 14:17

Matka musiała mieć powód, żeby coś takiego powiedzieć, pytanie jaki.

Avatar skers2

24 stycznia 2015, 14:49

@Stasiek121: Pewnie taki, że lepiej, aby przez całe życie nie był ''warzywem'' i lepiej dla niego żeby umarł :( Trochę smutne

Avatar PanSowa12

24 stycznia 2015, 15:22

@Stasiek121: tą odpowiedzią pewnie będzie creepypasta

Avatar
German_Shepherd

24 stycznia 2015, 14:49

Jego matka to dz*wka

Avatar MrocznyWilk

24 stycznia 2015, 14:29

Może miała nadzieję, że już nie będzie musiał cierpieć jako „roślinka” i trafi do nieba...

Avatar CEzikMaj

24 stycznia 2015, 14:15

Brak mi słów na taką matkę...

Avatar macwol00

20 stycznia 2015, 21:07

Ta matka to suka

Avatar SurMix

20 stycznia 2015, 19:32

Po roku sam zapewne modliłbym się o śmierć... Jeśli był świadomy, to te 12 lat musiały być ostro poyebane .__.

Avatar KlamliwyLukas14

20 stycznia 2015, 18:06

3 osoby dodały ten obrazek do ulubionych, czy to znaczy, że się z tego cieszą?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Bastil123

24 stycznia 2015, 20:03

@KingsMax: Bo co? Bo był w śpiączce to do wariatkowa? Nie, obudził się załóżmy w wieku 50 lat, niech żyje dalej.

Avatar KingsMax

24 stycznia 2015, 23:31

@Bastil123: Zauważ że bardzo prawdopodobne że mózg mógł ulec uszkodzeniu, pod względem psychicznym lub fizycznym. Nawet w stopniu nieodwracalnym, który powoduje zaburzenia, np. postrzega wszystkich jakoby chcieliby go zabić.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Ziarenko traumy wyrosło

Chciał tylko pomóc

Młodzi gniewni

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka