Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DawidThePlayer

24 stycznia 2015, 23:39

Ciekawe ile osób zwących się graczami wie czym jest Pong... (i nie mam tu na myśli szperania w tej chwili w necie w poszukiwaniu odpowiedzi).

Avatar keitel

25 stycznia 2015, 09:03

@DawidThePlayer: Zgłaszam się. Tłumaczyć nie będę żeby inni nie wiedzieli tak łatwo. >:)

Avatar Brachiozaur08

7 sierpnia 2015, 11:13

Avatar Brachiozaur08

7 sierpnia 2015, 11:13

@DawidThePlayer: Jedna z lepszych gier od razu mówię.

Avatar DawidThePlayer

13 sierpnia 2015, 23:18

@Brachiozaur08: No to żeś wyjaśnił...

Avatar Jejowicz2

19 sierpnia 2015, 23:46

@DawidThePlayer: Pierwsza gra evar ._.

Avatar DawidThePlayer

Edytowano - 20 sierpnia 2015, 01:16

@Jejowicz2: Niestety nie masz racji, ale dobrze kminisz. Pierwsza gra to "Spacewar!" Steve'a Russella z 1961 roku. To właśnie Russell zainspirowany "Tennis for Two" Higinbothama stworzył pierwszą oficjalną grę w historii. "Pong" powstał dopiero w 1972.

P.S. Powiedziałem, że Steve zainspirował się "Tennis for Two". Stąd pytanie czy właśnie to nie jest pierwsza gra? Otóż nie, gdyż "Tennis for Two" powstał na bazie oscyloskopu, co kłóci się z terminem gra wideo. Jest to pradziad wszystkich gier, choć sam przez wielu błędnie nazywany jest grą.

P.S. 2. Mam nadzieję, że w miarę jasno to wytłumaczyłem. Sorki, ale jestem takim pasjonatem gier, że nie mogę się powstrzymać, żeby kogoś poprawić ;).

Avatar Jejowicz2

20 sierpnia 2015, 11:55

@DawidThePlayer: Ok ja słyszałem ze to pierwsza gra dzięki za krytykę mogłem się czegoś nauczyć dzięks

Avatar DawidThePlayer

20 sierpnia 2015, 23:55

@Jejowicz2: To nie była krytyka, tylko wytłumaczenie ;).

Avatar Jejowicz2

21 sierpnia 2015, 00:25

@DawidThePlayer: Sory bylem zaspany i mi sie myliło ale i tak dzieki

Avatar Tonie

5 sierpnia 2019, 09:25

@DawidThePlayer: wiem to ping pong dla leniwych

Avatar benben7

24 stycznia 2015, 18:21

biedny pac

Avatar PanSowa12

24 stycznia 2015, 15:31

ale fajnie wygląda po 6 minutach... NIE TROLUJE NA SERIO (krzyżyki)

Avatar PanSowa12

24 stycznia 2015, 15:29

FAAAAAAAAAAAAAAAAA...

Avatar loloja

24 stycznia 2015, 15:00

czekałem aż ją złapie

Avatar lol30pl

24 stycznia 2015, 14:41

Po 8 minucie wyskoczy sens życia!

Avatar DeadExtreme

24 stycznia 2015, 13:33

W trzeciej minucie słychać strzały.

Avatar gelo1238

24 stycznia 2015, 13:50

@DeadExtreme: To za oknem.

Avatar DeadExtreme

24 stycznia 2015, 14:06

@gelo1238: A faktycznie! Putin mi trochę demokracji przywiózł.

Avatar rad521

18 stycznia 2015, 23:04

tak naprawdę to po godzinie potknięcia piłeczkę

Avatar
Konto usunięte

19 stycznia 2015, 11:14

@rad521: Racja

Avatar rad521

19 stycznia 2015, 22:03

@rad521: połknię piłeczkę*

Avatar SteviUnivirse

19 stycznia 2015, 19:52

Ja, gdy moi najlepsi przyjaciele znajdą moją rzecz na podłodze...

Avatar sectus

18 stycznia 2015, 21:17

po 2 minutach połknie tę piłeczke

Avatar POOTIS

18 stycznia 2015, 21:24

@sectus: Nie trolluj

Avatar sectus

18 stycznia 2015, 21:26

@POOTIS: przepraszam już nie będę

Avatar POOTIS

18 stycznia 2015, 21:29

@sectus: No właśnie,pomyśl o biednych idiotach ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kubox123456
Dodane przez: Kubox123456

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Frustrujące

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka