Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar merolius1

22 stycznia 2015, 19:05

wygląda bardziej jak
gruszka

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2015, 21:12

@merolius1: Mnie to przypomina ziemniaka. xD

Avatar benben7

23 stycznia 2015, 15:50

@merolius1: prawda zgadzam sie

Avatar Pusheenka

26 marca 2015, 15:32

Mi też :)

Avatar Grzechoooo

29 listopada 2018, 00:10

@merolius1: awokado

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2015, 01:02

Ja przeczytałam "sraj Anka" xD

Avatar pmb1998

22 stycznia 2015, 19:30

Ciekawostka: "Sri" to w jakimś indyjskim czy arabskim języku tytuł szlachecki, coś jak angielskie "sir".

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2015, 19:23

witaj sir

Avatar Cyan_Blue

22 stycznia 2015, 19:20

ku*wa, nawet u mnie w szkole wszyscy się uwzięli na tę Sram Landę.....

Avatar krystian23

22 stycznia 2015, 19:17

zróbcie jeszcze Sra Lanke

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2015, 00:18

Fakty, które na pewno przydadzą ci się w życiu [sarkazm]:
#1 Stolicą Sri Lanki jest Sri Dźajawardanapura Kotte. Obok stolicy Brunei, czyli Bandar Seri Begawan, to jest jedyne państwo ze stolicą złożoną z trzech słów.

Avatar AstonFan

21 stycznia 2015, 16:58

Stolicą Sri Lanki jest Kolombo.

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2015, 19:07

@AstonFan: Kolombo było stolicą do 1982 roku. Teraz stolicą jest Sri Dźajawardanapura Kotte.
PS Zignorujcie mój inny komentarz o tych samych słowach. Źle go wgrałem, a nie można już edytować.

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2015, 17:48

Kolombo było stolicą do 1982 roku. Teraz stolicą jest Sri Dźajawardanapura Kotte.

Avatar Kamyk06071

22 stycznia 2015, 19:37

już to pisaleś :>

Avatar
Konto usunięte

22 stycznia 2015, 20:50

@Kamyk06071: Wiem... ten komentarz miał być odpowiedzią do komentarza AstonFana, ale źle go dodałem, więc napisałem drugi raz tym razem dobrze :)

Avatar Kubox123456

20 stycznia 2015, 18:31

Wygląda jak ziemniak .0.

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2015, 18:35

@Kubox123456: Zimniok to fałsz

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Dwa oblicza

Żartownisie

Mało znany szczegół

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka