Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Papierowa szkoła posting
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Były nóżki, nie ma nóżek
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2015, 14:35
Przeżyje jeśli będę w drugim a10
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2015, 23:09
Baza. 4 metry pod ziemią. Nie zabijesz mnie, lamo!
Odpisz
21 stycznia 2015, 23:58
@nuiqes: Jeżeli znajdzie wejście...
To zabije cie fala udeżeniowo.
Odpisz
22 stycznia 2015, 19:03
@mozaj: Uderzeniowo/a*
I nie, raczej nie. 4 metry to jednak spora depresja, a Warthog nie jest przystosowany do przenoszenia broni jądrowej.
Odpisz
22 stycznia 2015, 19:57
Jego broń jest stworzona do niszczenia umocnień i bunkrów nieprzyjaciela.
Odpisz
22 stycznia 2015, 20:23
@shark2199: Działko 30mm jest przystosowane do niszczenia wrogich pojazdów pancernych/opancerzonych.
Odpisz
22 stycznia 2015, 20:41
Rakiety. Bomby.
Odpisz
22 stycznia 2015, 21:05
@shark2199: Bomby namierzane laserem, do niszczenia celów naziemnych - jednostki naziemne ciachają światełkiem na cząg, przylatuje thunderbolt i cząg nyet.
Sidewindery do samoobrony, rakiety powietrze-ziemia do rażenia celów naziemnych typu czołg/pojazd pancerny.
Odpisz
22 stycznia 2015, 21:16
Ja nie o jądrowej...
Odpisz
22 stycznia 2015, 23:25
Ja wiem czego nie rozwali!
Odpisz
22 stycznia 2015, 23:27
@mozaj: Znajdzie wejście? Oczywiście! Wyląduje, zapuka do mnie i poprosi żebym go wpuścił do środka, żeby mógł mnie zabić!
Odpisz
23 stycznia 2015, 07:52
@nuiqes: Ach twoje podejście do technologi wojennej jest cudowne...
Isnieją bomby stworzone do niszczenia krujówek talibów, po wylądowaniu (bomby nie piloto) obok wyjścia. Tworzyła sie fala uderzeniowa , która była skłonna dostarczyć energie do 10m pod ziemią ! Bembenki pękają , w mózgu pękają delikatniejsze żyłki , oczy przestają istnieć itd
Ponatto zawalała wejście i część tunelu ! No poprostu bomba !!!
nie wiem co ty masz z tym podejściem że jesteś najlepszy...
Odpisz
23 stycznia 2015, 13:34
@mozaj: Zimniok raz dziennie i świat staje się lepszy.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2015, 19:37
Dla tych co nie umieją angielskiego: Co cię nie zabiję to cię wzmocni. Oprócz A10, A10 rozpiep**i cię na kawałki.
Odpisz
22 stycznia 2015, 19:17
jestem nieśmiertelny więc wszystko mnie wzmacnia?
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2015, 08:03
Piąty obrazek z warthogiem w poczekalni
Odpisz
22 stycznia 2015, 14:32
@damianno2000: Ow, w dodanych mam cztery, pan A chyba coś mi usunął. :<
Odpisz