Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jeszcze jak
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2018, 18:08
Stary klient Lola [*]
Odpisz
22 stycznia 2015, 18:13
LOL na ekranie
Odpisz
22 stycznia 2015, 23:56
@Dovahkiin: Każdy kto gra w lola to zauważył, a jeśli ktoś w to nie gra to pewnie go to nie obchodzi ^^
Odpisz
23 stycznia 2015, 08:16
@Roger909: Ale niektórzy nie wiedzą jak wygląda LOL
Odpisz
23 stycznia 2015, 16:01
@Dovahkiin: ymmm..., może przeczytaj mój wcześniejszy komentarz drugi raz ?
Odpisz
23 stycznia 2015, 18:39
@Roger909: Nie zgodzę się z tym.
Odpisz
24 stycznia 2015, 20:53
@Dovahkiin: Nie musisz przecież :P
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:20
Niech jeszcze rower zasila sprzęt, to by było dobre.
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:45
@Agent00Kurczak: Dokładnie! ^^ jakiś mały transformator, który by słał energię to akumulatora, a ten jakby się naładował mógł utrzymać kompa na chodzie jakiś czas ^^
Odpisz
22 stycznia 2015, 19:35
@Agent00Kurczak: Nie ma to jak dobry generator lagów.
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:22
bo figura jest ważna
Odpisz
22 stycznia 2015, 18:36
Bo ELO jest ważne.
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:02
A nie lepiej po prostu wyjść na spacer, zamiast siedzieć przed komputerem?
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:07
@figaro19: nie
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:19
@figaro19: nie
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:37
@figaro19: niektórzy chcą sobie pograć, ale jednocześnie schudnąć. Więc grają i w między czasie pedałują na rowerku. 2w1 :D
Odpisz
22 stycznia 2015, 17:47
@figaro19: a jak ktoś nie lubi spacerów a kocha komputer?
Odpisz
22 stycznia 2015, 16:18
świetny wynalazek tylko to unowocześnić
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2015, 16:17
w monitorze jest patcher LoL'a :D
Odpisz
22 stycznia 2015, 19:50
@Love_Bunny: welcome to the league of draven
Odpisz
22 stycznia 2015, 23:57
@ewery52: No witam xD
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2015, 16:15
Kurcze, plan jest dobry!
Odpisz