Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2022, 20:12

F

Avatar kusal

14 lutego 2018, 22:12

mpk-5 бабушка

Avatar
Konto usunięte

21 stycznia 2015, 19:28

nie w Rosji tylko na Ukrainie, jizz

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

29 stycznia 2015, 17:39

@Michal043: o ja pier*ole jaka literowka omg thx za uswiadomienie

lap zielone

Avatar Ameron

29 czerwca 2016, 10:30

@Michal043: CHmmmm ciekawe....

Avatar TypowyPolak

Edytowano - 22 stycznia 2015, 14:05

na Ukrainie...w telewizji mówili że to cywile z Doniecka którzy nie chcą umrzeć i się szkolą w strzelaniu

Avatar ToMo39

28 stycznia 2015, 21:54

@TypowyPolak: Nie mów że w to grasz (avatar)

Avatar TypowyPolak

29 stycznia 2015, 09:40

@ToMo39: Problem?

Avatar krzaczasty

21 stycznia 2015, 22:17

to asg...

Avatar Flawless

28 stycznia 2015, 20:20

@krzaczasty: A nie przypadkiem SMG?Sprawdź w google,bo mi się wydaje,ze to SMG.

Avatar bylejakbylegdzie

28 stycznia 2015, 22:34

@Flawless: nie chodziło mu o typ broni, myślał że to repliki asg ale sądząc po babciach i braku googli u wielu sądze że się myli

Avatar krzaczasty

29 stycznia 2015, 08:11

@bylejakbylegdzie: ok sorry:)

Avatar zabooch

29 stycznia 2015, 05:42

to nie jest smieszne a Rosja do Pl nie ma daleko---

Avatar barbados12

29 stycznia 2015, 03:01

Czyżby mp5? :d

Avatar RadPodXD

28 stycznia 2015, 23:45

To jest asg ;) Facet po prawej ma AK-74S czyli wersje kalibru 5.45 a ma magazynek na kaliber 7.62

Avatar coranq

28 stycznia 2015, 22:33

oddział specjalny kokletem rzuć , odbjur

Avatar koza28

28 stycznia 2015, 21:48

to wcale nie jest śmieszne - to jest straszne

Avatar tomekboldys

28 stycznia 2015, 20:55

wiedziałem wiadomosci O_o stara
rosja wygra , przegra ukranie bo rosja mają nowe bron i czołg itd a ukranie biedny słaby bron itd

Avatar
Konto usunięte

28 stycznia 2015, 20:52

zabijemy wszyskich ruskow

Avatar mistrzu12pl

28 stycznia 2015, 20:28

a wcześniej była rosja :) je*iemy logike

Avatar gelo1238

Edytowano - 28 stycznia 2015, 20:12

A to jest śmieszny obrazek ponieważ?

Avatar Flawless

28 stycznia 2015, 20:19

@gelo1238: Babcia ma SMG ale tam to chyba normalne...

Avatar gelo1238

28 stycznia 2015, 20:21

@Flawless: No właśnie to nie jest normalne, nie jest to również powód do śmiechu... czarny humor adminów.

Avatar Flawless

28 stycznia 2015, 20:25

@gelo1238: Oj tam,czarny humor jest akurat najlepszy.

Avatar chupacabra001

28 stycznia 2015, 20:56

@gelo1238: W takiej sytuacji - jest normalne, a nawet konieczne.

Avatar TheSticks

28 stycznia 2015, 20:11

Babcia nie wie co dobre :/ zamiast AK-47 Wzięła KM-SMG.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie idź!

Nieuczciwa ocena

Przerwa na herbatkę

Młodzi gniewni

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka