Dlatego w Australii nie powinno się chodzić boso
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Lekko nie będzie
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2015, 20:34
Odpisz
28 stycznia 2015, 21:11
@gavardo: a nie lepiej demoman? i wszystko rozierdolic za jednym granatem?
Odpisz
28 stycznia 2015, 21:55
@mooped: A nie lepiej wszyscy? (z 20 poziomowymi itemami)
Odpisz
28 stycznia 2015, 22:45
@ToMo39: W TF'ie poziom broni nic nie zmienia, ew. można targować lepszą cenę jak masz rzadki poziom.
Odpisz
29 stycznia 2015, 18:31
@mooped: zawsze wolalem pyro :/
Odpisz
29 stycznia 2015, 15:56
No to Cejrowski ma przerąbane...
Odpisz
28 stycznia 2015, 20:56
w Australii nie powinno się w ogóle chodzić :D
Odpisz
29 stycznia 2015, 08:31
@PAULIOX: Najlepiej lewitować na czymś w rodzaju Hoverboarda...
3 metry nad ziemią. (Dla bezpieczeństwa).
Odpisz
29 stycznia 2015, 13:53
@TyrannosaurusRex: oj, tam są 4 metrowe pająki także dla bezpieczeństwa, 69 metrów powinno być ok :D
Odpisz
29 stycznia 2015, 11:52
I te ku*wiki w oczach na drugim obrazku...
Odpisz
29 stycznia 2015, 10:17
Koleś, dlaczego nie nosisz zapasowego miotacza ognia?! Tak jak ja! *Pali pająka*. Tak się to robi!
Odpisz
29 stycznia 2015, 09:58
Najpóźniej ją odkryliśmy, najwcześniej ją spalimy by ludzie mogli tam żyć.
Odpisz
28 stycznia 2015, 22:12
O kur*a.
Odpisz
28 stycznia 2015, 21:14
W Australi wszystko wyewoluwało tak aby cie zabić.
Odpisz
28 stycznia 2015, 20:52
ale cerwioski chodzi boso
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2015, 20:31
Nope.
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:32
Wziąłbym 3gramową petardę w zakręconej butelce (ciśnienie rozrywa butelkę=wielkie bum) i wsunął bym to temu pająkowi do dziury (bez skojarzeń pls)... to lepsze niż miotacz ognia c:
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2015, 19:41
@kaka77: Chyba lepiej byłoby odkręconą butelkę (dostatecznie mocną by przetrwała wybuch) skierować otworem na pająka - ciśnienie uciekając z butelki poleciałoby prosto na niego.
Odpisz
28 stycznia 2015, 20:06
@rakso: Masz rację. Ale nie wrzucisz tak butelki by skierowała się w pająka.
Odpisz
28 stycznia 2015, 20:13
@kaka77: Do dziury..... (Lenny Face)
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:47
Welcome to the Nopecity!
Population: me
Odpisz
28 stycznia 2015, 20:00
@Michal043: nope
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:34
Mój wujek widział podobne ;-;
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:03
I tak nie zamierzałem dzisiaj spać.
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:14
@DeadExtreme: Nie musisz się chwalić o swoich planach...
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:18
@tolkowski: A ty nie musisz odpisywać na mój komentarz.
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:23
@DeadExtreme: Muszę... To moje przeznaczenie, jestem wybrańcem.
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:24
@tolkowski: Wybraniec powiadasz? Coś mi się wydaje, że jest inaczej.
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:27
@DeadExtreme: Proste, jesteś w końcu tylko zwykłą istotą ludzką.
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:27
@tolkowski: Niestety jestem tylko człowiekiem, tak jak ty.
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:30
@DeadExtreme: Może ja nie jestem człowiekiem? Może jestem kotem albo świnką morską? Dlaczego tylko ludzie mają prawo być na jeja? Rasizm się panoszy...
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:31
@tolkowski: Nie rasizm, tylko logiczne myślenie.
Odpisz
28 stycznia 2015, 19:27
Dlatego nie powinno się mieszkać w australii.
Odpisz