To przecież nie był ten Pokemon!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dwa oblicza
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2015, 02:35
Wyjaśni ktoś?
Odpisz
Edytowano - 25 stycznia 2015, 02:48
Arceus to legendarny pokemon, zaś ditto to taki glut który może podszywać się pod innego pokemona. Reszty się chyba domyślasz.
Odpisz
25 stycznia 2015, 09:53
co do Arceusa to jest on jeszcze stworzycielem wszechświata w pokemonach @_@
Odpisz
25 stycznia 2015, 23:51
Danke
Odpisz
29 stycznia 2015, 14:06
a ten glutek to jak się podszyje ma moce pokemona pod którego się podszył? :D
Odpisz
29 stycznia 2015, 14:14
@DarkTicTacPL: tak
Odpisz
29 stycznia 2015, 14:15
@DarkTicTacPL: w tedy to nie miało by sensu gdyby ich nie miał
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2015, 14:25
@dawidb: Więc ten glutek jest bardzo potężny
Odpisz
29 stycznia 2015, 16:47
@Szamal23: Nie jest, ponieważ (w grach) może się zmienić tylko w pokemona wroga.
Odpisz
29 stycznia 2015, 17:59
@dawidb: dzięki :D to nie ogarniam np. Ash'a mógłby go użuć jako Arceus'a i wtedy by wygrał :P ale chyba jest na to zza głupi :P
Odpisz
29 stycznia 2015, 18:00
@mrklorens: dzięki :D
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:30
@Szamal23: W sumie jest, ale może tylko przybrać kształt i ruchy przeciwnika, co zwykle kończy się tym że nie można za pomocą ditto użyć jakichkolwiek superefektywnych ruchów, chyba że w przypadku smoków. Poza tym ilość takich ruchów jest mocna ograniczona do 1/4 PP.
Odpisz
2 maja 2015, 13:59
@shark2199: w fire red ma w dodatku tylko 5 pp z każdej umiejętności. oczywiście po przemianie.
Odpisz
2 maja 2015, 13:57
powinien się cieszyć. skoro to był ditto to niedaleko powinien być prawdziwy arceus
Odpisz
29 stycznia 2015, 18:08
Powinna się cieszyć bo może klonować
Odpisz
29 stycznia 2015, 21:32
@ToMo39: I może kopulować z każdym innym gatunkiem (nie żartuje, od 2 generacji pokemony mogą być hodowane dla dzieci )
Odpisz
30 stycznia 2015, 18:51
@Nagato661: W XY jest nawet scenka jak Ditto i inny Pokemon TO robią... ;-;
Odpisz
24 lutego 2015, 15:13
@Zoroark: Że co!? ;-;
Odpisz
24 lutego 2015, 21:27
@xerneas: Wpisz sobie Colege Humor (Jakoś tak) i dopisz jeszcze pokemon... ;-;
Odpisz
25 lutego 2015, 16:16
@Zoroark: O boże....O_O Co żem ja zobaczył...
Odpisz
27 lutego 2015, 17:19
@xerneas: Widzisz co się dzieje w twoim regionie? ;-;
Odpisz
25 kwietnia 2015, 21:00
@Zoroark: co sie pokażuje?
Odpisz
25 kwietnia 2015, 23:49
@cezarybartosiewicz: Ekhem... Ditto i inny Pokemon się ekhem... Kumulują...
Odpisz
26 kwietnia 2015, 08:28
@Zoroark: sprawdzę :-P
Odpisz
1 maja 2015, 15:55
@cezarybartosiewicz: CollegeHumor wpisz w YT dodaj też Pokamon.
Odpisz
12 marca 2015, 20:59
trollololol :D
Odpisz
8 kwietnia 2015, 15:22
@arceus1: To ty kazałeś temu ditto?
Odpisz
8 kwietnia 2015, 17:37
tak
Odpisz
29 stycznia 2015, 16:40
niech ktoś mi wytłumaczy o co tam chodzi
Odpisz
29 stycznia 2015, 14:58
Ale przecież Ditto jak przybierał postać innego pokemona to miał szary kolor, czyż nie? ._.
Odpisz
29 stycznia 2015, 16:11
@darcus: Nie. Kolor był ten sam.
Odpisz
29 stycznia 2015, 16:11
@Timix: Wydaje mi się że to zależy od wersji.
Odpisz
29 stycznia 2015, 16:15
@darcus: w firered i emerald jest ten sam kolor(*może tylko bardziej matowy).
Odpisz
29 stycznia 2015, 16:22
@Timix: O tym właśnie mówiłem. Różnica ta jest zauważalna.
Odpisz
25 stycznia 2015, 10:49
Jest jakas gra online na przeglądarke na której można grać w takie pokemony?:D
Odpisz
25 stycznia 2015, 13:21
@SurMix: pokemon indigo unova rpg
Odpisz
29 stycznia 2015, 14:40
@POOTIS: a są jakieś porządne poki na PC? Oprócz emulatorów z 3DS?
Odpisz
29 stycznia 2015, 14:48
@SurMix: Na gbafun możesz grać w większość gier - FireRed, LeafGreen, RUBY, Saphire, Emerald, Silver, Gold, Crystal, Ash Gray itd. :P
Odpisz
29 stycznia 2015, 14:51
@SurMix: Pokemon Vortex v3
Odpisz
29 stycznia 2015, 15:03
@SurMix: Polecam pograć na PokeBloku. Tak, wiem, to nie jest przeglądarkowa gra.
Odpisz
29 stycznia 2015, 15:32
@SurMix: możesz zagrać w pokemony ściągając na telefon gba emulator i jakąś gre pokemon ściągniętą z serwisu coolrom. com
Odpisz
29 stycznia 2015, 15:05
Hah.. true story.
Odpisz
25 stycznia 2015, 09:41
Na koniec jebłem xDDDDDD
Odpisz