Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
Zdeklasowani znowu
Nie są aż takie pyszne
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2015, 13:16
*Bierze zbroję* Schodzę!
Odpisz
1 lutego 2015, 13:24
@Zoroark: Idę z tobą! *bierze swoją zbrojke*
Odpisz
1 lutego 2015, 13:26
@Love_Bunny: To schodzimy!
Odpisz
1 lutego 2015, 13:28
@Zoroark: Czekajcie ! *jeb* *ziup* *bum* *złamanie kręgosłupa* *dzwięk łamania kości*
Odpisz
1 lutego 2015, 13:29
@KoziLowca: *Krzyczy* Nic Ci nie jest?!
Odpisz
1 lutego 2015, 13:30
@Love_Bunny: *Epicka muzyka*
Odpisz
1 lutego 2015, 13:31
@Zoroark: *kładzie noge na pierwszym schodku i odrazu ją zabiera* no nie wiem czy chce to robić
Odpisz
1 lutego 2015, 13:31
@KoziLowca: Żyjesz?!
Odpisz
1 lutego 2015, 13:32
@Love_Bunny: No dajesz! Ja pójdę przodem!
Odpisz
1 lutego 2015, 13:32
@Zoroark: Spoko ^^ to idź :D
Odpisz
1 lutego 2015, 13:36
@Love_Bunny: *Spada* aaaaaaaaaaaaaaaaaa! *złamana ręka* Zejdź drabiną Kochany_Króliku!
Odpisz
1 lutego 2015, 13:39
@Zoroark: Czekaj zejdę po schodach, bo nie widzę drabiny... *stawia noge na pierwszym schodku i od razu spada* *złamana noga i ręką * aaaaauu!!! Żałuję :'( Trzeba po karetkę dzwonić
Odpisz
1 lutego 2015, 13:42
@Love_Bunny: (dźwięk nadjeżdżającej karetki)Ktoś dzwonił po pomoc?
Odpisz
1 lutego 2015, 13:45
@Stitch: Ja dzwoniłem! Cholera złamany kręgosłup! *Krzyczy*
Odpisz
1 lutego 2015, 13:46
@Stitch: Ja dzwonilam. Zoroark, KoziLowca oraz ja nie czujemy sie za dobrze ponieważ spadliśmy z tych oto schodów
Odpisz
1 lutego 2015, 13:47
@Zoroark: Spokojnie chociaż w sumie to nie jestem doktorem ale... pobiegnę tylko po opatrunek!(odgłos biegu)
Odpisz
1 lutego 2015, 13:47
@Stitch: (Upadek) o k**wa moje plecy!!!
Odpisz
1 lutego 2015, 13:50
@Stitch: W porządku? Teraz czterech jest w bólu i cierpieniu :'(
Odpisz
1 lutego 2015, 13:51
@Stitch: Muszę dodać, że jestem
Pokemon'em... ;-; CHOLERA! Tam są normalne schody! ;-;
Odpisz
1 lutego 2015, 13:52
@Zoroark: Wiesz ja jestem kosmito-koalo-pso-robalem więc...nie rozumiem sensu twojego komenta...
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2015, 13:54
@Zoroark: Czemu nie zeszliśmy po tych normalnych? ;;-;;
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2015, 13:56
@Stitch: Bo Pokemony są w świecie Pokemonów a ty... Możesz przylecieć w każdej chwili do tak zwanych "ludziów" w każdej chwili!
Odpisz
1 lutego 2015, 13:57
@Love_Bunny: Bo chcieliśmy być hardcorami! ;-;
Odpisz
1 lutego 2015, 13:58
@Zoroark: ja bym wzioł narty
Odpisz
1 lutego 2015, 13:58
@Zoroark: Aa! No tak ;-; Teraz to nie wychodzi nam na dobre -_-
Odpisz
1 lutego 2015, 13:59
@thepolishguy: Ale ja wziąłem snowboard!
Odpisz
1 lutego 2015, 14:00
@Love_Bunny: To nigdy nie wychodzi na dobre!
Odpisz
1 lutego 2015, 14:01
@Zoroark: Oj wiem ;-;
Odpisz
1 lutego 2015, 14:01
@Love_Bunny: Gdyby KoziLowca nie skakał to by nogi nie złamał!
Odpisz
1 lutego 2015, 14:03
@Zoroark: Dokładnie
Odpisz
1 lutego 2015, 15:23
@Love_Bunny: Pomogę wam *Biegnie* *Dźwięk samochodu* *Wrzask*
O KU*WA MOJA RĘKA!
Odpisz
1 lutego 2015, 19:41
@handlash: Zaczekaj ! To pułapka ! Nie wołaj już nikogo ! Oni chcą by zginęło nas jak najwięcej !
Odpisz
2 lutego 2015, 12:54
@handlash: w porządku?!
Odpisz
2 lutego 2015, 17:19
@Love_Bunny: Tak wszystko w porządku tylko połamałem rękę! :D
Odpisz
5 lutego 2015, 19:52
@handlash: *Wchodzi Iron* Co do... Czemu jesteś w moim cholernym domu? 0_0
Odpisz
30 grudnia 2018, 19:41
Kuźwa złoto :)(
Odpisz
16 września 2016, 16:53
eeee, nie?
Odpisz
2 lutego 2015, 19:47
Ja tak zawsze schodzę :D
Odpisz
2 lutego 2015, 16:55
moja babcia takie ma i to jeszcze kręcone x'd
Odpisz
2 lutego 2015, 15:20
Pie**olę, skaczę! Najwyżej połamie nogi!
Odpisz
2 lutego 2015, 13:21
LOL
Odpisz
1 lutego 2015, 23:02
Challenge accepted!
Odpisz
1 lutego 2015, 22:06
Takie schody się robi jak jest bardzo wąsko
Odpisz
1 lutego 2015, 19:20
Schody POZIOM-Easy bo mam takie w domu xD
Odpisz
1 lutego 2015, 19:24
@Hopyyy: Hopyyy
Odpisz
1 lutego 2015, 20:14
@Hopyyy: napisz, ku*wa jeszcze raz
Odpisz
1 lutego 2015, 19:23
Schody POZIOM-Easy bo mam takie w domu xD
Odpisz
1 lutego 2015, 19:17
Schody POZIOM-Easy bo mam takie w domu xD.
Odpisz
1 lutego 2015, 18:33
To tylko wydaje się takie ciężkie do pokonania... A w rzeczywistości wystarczy zacząć schodzić prawą nogą i iść normalnie...
Odpisz
1 lutego 2015, 17:45
Izi jak je**nie :x
Odpisz
1 lutego 2015, 16:40
ja mam takie w domu
Odpisz
1 lutego 2015, 16:25
Według mnie to są normalne schody, może trochę za strome.
Odpisz