Od kiedy to jest bardziej atrakcyjne od tego?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Tacy to pożyją
Mało znany szczegół
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lipca 2015, 18:08
Wolicie nie wiedzieć o czym teraz pomyślałem.
Odpisz
12 października 2015, 14:56
@aojx0: i tak nikogo to nie obchodzi
Odpisz
12 października 2015, 16:19
@wiktor34: To nie odpowiadaj.
Odpisz
12 października 2015, 20:55
@aojx0: jesteś mondry
żart XDXD#yolo
Odpisz
12 października 2015, 21:30
@wiktor34: Jesteś fajny żart.
Odpisz
13 października 2015, 15:05
@aojx0: wut
Odpisz
29 listopada 2015, 14:44
@wiktor34: Myślał o tym jak te dwa gatunki kopulują.
Odpisz
8 czerwca 2017, 10:13
@Archeologwinternetach: myślę tak samo jak ty ale teraz mnie zastanawia co by wyskoczyło z brzucha avatara gdyby zapłodnił go facehugger
Odpisz
15 października 2016, 11:07
Nie ma to jak uważać za piękne coś co zapier**la po ścianach i sufitach i jest gotowe wbić ci ten ogon w dupę....
Odpisz
6 lipca 2015, 18:54
Tyranidy są ładniejsze.
Odpisz
1 lutego 2015, 13:44
No właśnie to nie ważne, że Navi nie są tak ładni jak obcy co z tego!
Odpisz
4 lutego 2015, 21:22
@Stitch: Xenomorphi nie obcy wtedy zapomniałem nazwy.
Odpisz
1 lutego 2015, 15:05
Nie ma to jak uważać za piękną niebieską, humanoidalną, długouchą, płaskonosą, żółtooką, uzbrojoną w ogon osobniczkę, która żyje na drzewach.
Odpisz
1 lutego 2015, 17:52
@darcus: Anime. Ten wyraz wszystko tłumaczy.
Odpisz
1 lutego 2015, 17:59
@KingsMax: Mimo że wizerunek niebieskich małp jako obiektu porządania ludzi jest beznadziejny, to i tak nie ma on porównania z najgorszym w świecie gatunkiem, czyli właśnie anime. Tak więc nie porównuj ich.
Odpisz
1 lutego 2015, 18:35
@darcus: Miałem na myśli: podoba się pewnie fanom anime.
Odpisz
1 lutego 2015, 19:45
@KingsMax: Cóż, to możliwe, szczególnie że są oni w zdecydowanej większości.
Odpisz
1 lutego 2015, 19:49
@darcus: Dlaczego beznadziejny?
Odpisz
1 lutego 2015, 20:09
@DrBokanaka: Po odpowiedź zapraszam do komentarzy pod moim profilem. Nie odpowiem po raz kolejny na to samo pytanie.
Odpisz
1 lutego 2015, 22:12
@darcus: Dla każdego człowieka co innego jest piękne.
Dla jednego piękne jest Ferrari dla kogoś innego piękne jest Lamborghini, a jeszcze inny powie, że piękna jest śmieciarka.
I owszem Navi są piękni, w porównaniu z Ksenomorfami.
Co z tego, że są niebiescy, mają ogon, żyją na drzewach? To istoty rozumne i humanoidalne i rozwinięte duchowo - i to właśnie się mi w nich podoba, że są nieraz bardziej ludzcy od ludzi.
Odpisz
1 lutego 2015, 22:16
@DrBokanaka: Mówimy tu o atrakcyjności fizycznej, nie po prostu o ładności, albo o tym, co komu się w nich podoba. Chodzi tylko o wygląd zewnętrzny.
Odpisz
1 lutego 2015, 22:36
@darcus: Wiem, ze chodzi o atrakcyjność fizyczną - w komencie chodziło mi o to ,że Navi podobają mi się nie tylko pod względem fizycznym.
Odpisz
1 lutego 2015, 22:59
@DrBokanaka: Nie wiem tylko, dlaczego piszesz o tym do mnie.
Odpisz
2 lutego 2015, 14:39
@DrBokanaka: I wymyślone. Zejdzcie na ziemię proszę.
Odpisz
2 lutego 2015, 21:53
@mistrz_lamorozcow: No i co z tego, że wymyślone.
Odpisz
1 lutego 2015, 19:16
Wielka Racja
Odpisz
Edytowano - 1 lutego 2015, 16:25
Też się dziwię chyba że pomyliłem kolejność
Odpisz
1 lutego 2015, 15:16
"Potwór nie potwór byle miał otwór"
Odpisz
1 lutego 2015, 13:46
Xenoheresy! [BTW - Camerron nakręcił też "Obcy, decydujące starcie" i ciekawi mnie, ile osób o tym pamiętało.]
Poza tym, jedyni piękni obcy to Harlequin'y:
Odpisz
1 lutego 2015, 13:17
aliensy są najpiękniejsze na świecie!
Odpisz
1 lutego 2015, 13:15
pamietam jak benedykt XVI zakazał oglądania avatara.
Odpisz
1 lutego 2015, 13:12
predatorzy i tak przystojniejsi ;)
Odpisz
1 lutego 2015, 13:12
Emm...A w czym kosmici z Avatara są tacy piękni ;__;?
Odpisz
1 lutego 2015, 13:08
tak jak robale :D
Odpisz