Gdyby Polacy zarządzali największymi miastami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy to pożyją
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
Powodzenia
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2020, 15:37
Podoba mi sie ta opcja z berlinem
Odpisz
4 marca 2012, 20:13
POLACY RZĄDZĄ !!!!!
Odpisz
3 marca 2012, 17:59
niestety to prawda :(
Odpisz
2 marca 2012, 19:45
dokładnie 5/5 i do ulu
Odpisz
2 marca 2012, 16:32
Adblock i po sprawie :D
Odpisz
2 marca 2012, 13:36
jakbym Polskę widziała
Odpisz
2 marca 2012, 15:21
@amanda: gdzie ty tu w Polsce widziałaś takie zabytki?
Odpisz
22 kwietnia 2018, 12:53
@Agent00Kurczak: Polski Trójkąt Bermudzki.
Radom, Białystok, Sosnowiec.
Odpisz
2 marca 2012, 13:36
przesadzone ale i tak 5
Odpisz
2 marca 2012, 13:35
Niezłe 5/5
Odpisz
2 marca 2012, 10:13
a czemu tak w pałacu kultury tak nie ma ?
Odpisz
2 marca 2012, 07:54
To już prawda. W Wenecji jest jakiś słynny most (nie pamiętam nazwy, most westchnień czy coś takiego) i wszyscy się nim jarają, a tak naprawdę, jest tam tylko 2-metrowy mostek, otoczony reklamami, i widać most, a sądu, z którego on wychodzi już nie.
Odpisz
2 marca 2012, 05:22
mocno przesadzone, zwłaszcza statua wolności i stonehenge. ale piramidy i partenon były dobre. 3/5
Odpisz