Refleksje o życiu i śmierci
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Co to takiego?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2024, 14:18
Dzisiaj tenis, jutro penis
Odpisz
14 listopada 2018, 17:32
Islam ro nie religia pokoju, to z nimi nie przejdzie.
Odpisz
2 marca 2012, 14:50
Nie bardzo mi się podoba gdyż to zachęca do godzenia się ale przecież walka za swoje ideologie/przekonania też jest warta podziwu.
Gdyby nie to nadal pewnie nas Rosja trzymała w swoim uścisku.
Odpisz
3 marca 2012, 08:34
@Mnich1: Mnich na prezydenta! :D
Odpisz
3 marca 2012, 09:52
@Mnich1: walczyc o wolnosc a walczyc o pieniadze to dzwie rozne rzeczy a zreszta to tekst z anime -.-. walka przynosi ofiary wiem to logiczne ale w ten sposob mowisz ze ludzie umierajcie w walce a chyba nie chcesz zeby polska rozpetala z kims wojne bo na. przezydent tego kraju lubi majonaez a przezydent naszego keczep to tylko przyklad ale to idea i przekonanie ktoryz jest lepsze i co ludzie za to umierac
Odpisz
3 marca 2012, 12:35
@michalexo210: To co Ty wymieniłeś to nie są prawdziwe idee ani nawet przekonania. Takie właśnie zaczepki które doprowadzą kiedyś do wojny to jest np. w Wenezueli i Kolumbii.
Ale mi chodzi o coś naprawdę ważnego jak oto że mamy ciemiężce albo ktoś nie daję na spokoju.
Kiedyś podbijano dla terenów teraz głównie się tego nie robi (chyba że Chiny :P).
Pieniądz ? To NAJGORSZA z możliwych wojen a takich jest z 90 % ? Tak strzelam bo pod każda płachtą honorowej wojny leży pieniądz którzy nagromadzili.
Nawet w wojnie religijnej jaką była Krucjata wchodził tam pieniądz i nie szli oni walczyć za Boga (może tam mały procent) ale dla bogactw które miały okoliczne ziemie no i legendy.
Odpisz
4 marca 2012, 15:52
@Mnich1: Ale to jest wojna o ropę a nie o przekonania.
Odpisz
22 lipca 2013, 09:17
@Mnich1: Zgadzam się z tobą, lecz gdyby nie było wojen życie było by piękne no ale cóż człowiek nadal istnieje i wojny będą.
Odpisz
Edytowano - 10 września 2013, 00:50
@Mnich1: akurat niektórzy walczyli dla odpuszczenia grzechów bo w tamtych czasach tylko bogaci mogli przystąpić do sakramentu pokuty
Odpisz
20 lipca 2015, 18:08
Wojny są tylko jedną z wielu rzeczy które sprawiają że życie jest jakie jest.
Odpisz
29 marca 2016, 00:07
@Mnich1: Jestem archeologiem
Odpisz
12 sierpnia 2015, 10:17
A jak ktoś wierzy?
Odpisz
21 lutego 2015, 14:19
Dlaczego na 9 obrazku są 3 kobiety, a ta pośrodku trzyma je jak facet? (W niektórych obrazkach tak pokazują faceta tulącego 2 kobiety)
Odpisz
18 stycznia 2013, 16:52
Eeee nawet nawet
Odpisz
15 grudnia 2012, 16:03
Po za tym gdyby Hitler by nie zaatokował to bylibyśmy w pokoju i nie było by masakry od strony Rosjanin którzy egzukowali tysięcy ludzi
Odpisz
15 grudnia 2012, 15:59
Supeeeeer tak właśnie powinną być nie zabijać się tylko gracz w ping ponga albo na PlayStation 3
Odpisz
1 sierpnia 2012, 16:39
Nie weim co napisać...
Odpisz
18 lipca 2012, 11:10
fajny koniec
Odpisz
24 kwietnia 2012, 16:04
niezła wojna była ale się zmyła
Odpisz
5 maja 2012, 18:48
@olek136: NIEZŁA?! w jakim sęsie?????????
Odpisz
9 marca 2012, 16:28
medal of honor rising sun :D
Odpisz
3 marca 2012, 23:10
To prawda ale z Hitlerem to mnie nikt nigdy nie pogodzi.
Odpisz
5 marca 2012, 15:37
@haha3: Nie wiem czy wiesz, ale przed wojną, kiedy jeszcze Piłsudzki żył, Polacy z Hitlerem zawarli pakt o nieagresji. Niemcy bali się Piłsudzkiego, poza tym Wermacht liczył maksymalnie 100.000 żołnierzy(i to sama piechota, 0 czołgów, nic), a polska armia - 10x więcej i nie tylko piechoty. Gdyby wtedy Polacy zaatakowali Niemcy, dziś szprechaliby po polsku.
Odpisz
3 marca 2012, 23:02
jakie to piękne :')
...żartowałem xD
Odpisz
2 marca 2012, 15:18
Tak kuźwa! No bo co?! Czemu mielibyśmy wtedy nie walczyć z Niemcami, a zagrać z nimi w ping-ponga?!
Odpisz
3 marca 2012, 09:47
@Agent00Kurczak: chodzi o to zeby w ogole nie walczyc idioto na prawdziwym froncie to izralel odrazu by cie zabil
Odpisz
3 marca 2012, 12:20
@michalexo210: idioto, wiem o co chodzi. Spójrz na logo jeja. Widnieje, kuźwa, jak byk: "Serwis Rozrywkowy". Dotarło? Komentarze można pisać byle jakie. Te poważne i te śmieszne. W tym przypadku mój komentarz jest śmieszny, a przynajmniej taki miał być, idioto. Nie jestem młodziakiem, który nie zrozumie sensu chociażby jednego obrazka, a wręcz odwrotnie. Ty najwidoczniej, należysz do tych młodzików, należących do tych, którzy niedawno założyli konto. Nie bierz wszystkiego poważnie, "idioto".
Odpisz