Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 lutego 2015, 07:24
A jeśli śpię w jednym pokoju z kimś, kto oddycha tak głośno, że nie mogę spać?
Odpisz
8 października 2015, 08:12
@anju123321: To przybij pjone
Odpisz
10 października 2015, 18:47
@Szeptol02: *pjona*
Odpisz
26 kwietnia 2021, 21:44
@Szeptol02: *pjona*
Odpisz
10 lipca 2023, 19:54
@anju123321: *też pjona* wiem, data...
Odpisz
11 listopada 2019, 15:53
ja chyba coś takiego mam
Odpisz
31 stycznia 2015, 11:19
Chyba mam lekką mizofonię...gdy pani Dyrektor ( ma okropny zapach z ust) dyszy i sapie tuż obok mnie to nie mogę wytrzymać. Gdy ktoś żre jak świnia z otwartą paszczą, w dodatku mlaszcząc niemiłosiernie to też nie mogę wytrzymać.
Odpisz
31 stycznia 2015, 14:17
To po prostu nie tolerancja chamstwa.
Odpisz
31 stycznia 2015, 16:23
To akurat jest naturalne c:
Odpisz
31 stycznia 2015, 17:44
Co Ci się chłopie stało?
Odpisz
3 lutego 2015, 13:07
@Flawless: Ciii...
Odpisz
3 lutego 2015, 13:38
Ok...
Odpisz
20 stycznia 2017, 20:52
to ostatnie to 98% klasy mojej robi
Odpisz
25 stycznia 2017, 19:24
@Fokeu: Łączmy się w bólu [*]
Odpisz
31 stycznia 2015, 20:42
A mnie denerwuje jak ktoś połyka głośno! Albo jak mlaska lub śrupie. :-:
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2015, 13:53
@jajko123123: i może jeszcze jak trawi jedzenie i oddycha co?
Odpisz
4 lutego 2015, 20:20
@kamykPL: TAK :) coś jeszcze..?
Odpisz
3 lutego 2015, 15:19
OMG, chyba mam mizofonię...
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2015, 14:46
A jeśli słyszę cichutki pisk włączonego telewizora i nikt poza mną tego nie słyszy?
(nikt poza mną to znaczy że nikt z ludzi których znam)
Odpisz
3 lutego 2015, 12:42
Nie jestem pewien, czy cierpię na mizofię czy po prostu nie toleruję braku wychowania.
Odpisz
3 lutego 2015, 11:24
Obrazki jeja = wiedza bezużyteczna?
Odpisz
3 lutego 2015, 09:48
Ja cierpię na to ;-;
Odpisz
3 lutego 2015, 10:52
JEM !!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
3 lutego 2015, 10:16
O tym że mam mizofonię wiedziałem od dawna :p
Odpisz
3 lutego 2015, 10:51
Oddycham !!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
3 lutego 2015, 10:28
O ku*wa...
Odpisz