Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2024, 15:12
Złe tłumaczenie
Odpisz
8 września 2012, 08:45
DOBRE HEH
Odpisz
25 czerwca 2019, 23:42
@Kajtusiek: HEH
Odpisz
11 marca 2012, 09:18
Tak samo, poco się dezynfekuje igły z trucizna przed wykonaniem kary śmierci?
Odpisz
18 czerwca 2018, 22:55
@MalyMIs: żeby nie nabawił się żadnych chorób wenerycznych, to chyba logiczne.
Odpisz
12 października 2012, 17:56
uwielbiam obrazki tymi ludzikami za najlepsze!
Odpisz
29 lipca 2013, 14:17
@KaVcio: Nazywają się cyanide happiness tak btw. ;D
Odpisz
18 czerwca 2018, 22:54
@DeaDe: *Cyanide & Happiness
Odpisz
18 kwietnia 2014, 11:01
Spryciarz ;D
Odpisz
14 marca 2014, 22:05
trolololo !
Odpisz
12 lutego 2014, 19:48
ostatni troll
Odpisz
30 kwietnia 2013, 23:32
Fajne 5/5
Odpisz
1 marca 2013, 21:16
To się nazywa troll.
Odpisz
10 września 2012, 08:06
Spryciura xD
Odpisz
11 lipca 2012, 21:06
Chodzi o to, że więzień sam prosił o kanapkę z masłem orzechowym i chciał zdenerwować policjanta.
Odpisz
11 sierpnia 2012, 10:40
@krysztal2000: właściwie nie tylko zdenerwowac ale i zeby nie mógł się chwalić że go zabił bo w 3 obrazku jest napisane
Odpisz
11 marca 2012, 12:40
Też mi coś. Tyle tych orzechów w takim maśle, że powinien co najwyżej kichnąć.
Odpisz
11 sierpnia 2012, 10:39
@Agent00Kurczak: bo nie miał czasu zeby powiedziec maslo orzechowe w chlebie
Odpisz
14 maja 2012, 19:26
no spoko ;D
Odpisz
12 marca 2012, 17:51
:D 5/5
Odpisz
24 kwietnia 2012, 17:56
@Ostry0014: mam na ciebie smaka :D
Odpisz
24 kwietnia 2012, 21:44
@Gniotek7: : :'{ nie!!! mam szczużątka i żone, a tak serio to nie ale chce żyyyyć !!!! ( XD )
Odpisz
24 kwietnia 2012, 21:54
@Ostry0014: no dobrze zostawię cię i tak już jadłem kolację :D
Odpisz
24 kwietnia 2012, 22:08
@Ostry0014: a właśnie teraz jestem bardziej koci :D
Odpisz
29 kwietnia 2012, 11:52
@Gniotek7: nie... nie... NIIEEEEE !!! :{ ( XD )
Odpisz
29 kwietnia 2012, 14:35
@Ostry0014: XD dodać cię do mojej listy fajnych graczy ?
Odpisz
11 maja 2012, 20:41
@Gniotek7: spoko, i nie jesteś już kotem ufff... ale nie jesz myszy ?!?
Odpisz
11 maja 2012, 21:33
@Ostry0014: nie jem
to dodać cię czy nie ???
Odpisz
11 marca 2012, 11:00
Wydaje mi się, że było. No chyba, że widziałam w poczekalni.
Odpisz
16 marca 2012, 18:33
dlatego ja nie przeglądam poczekalni, bo potem to się ma takie wrażenie :)
Odpisz