Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar julka1280

23 kwietnia 2015, 15:36

@julka1280: czy podróże w czasie są możliwe?

Avatar Sebzer

6 lutego 2017, 22:01

@julka1280: owszem

Avatar Hartio

4 listopada 2017, 23:51

@Sebzer: Ale tylko w przód. Teraz wszyscy tak podróżujemy z prędkością 1:1 do rzeczywistej

Avatar Sebzer

27 listopada 2017, 18:26

@Hartio: ku*wa filozof jeden xD

Avatar Hartio

27 listopada 2017, 20:19

@Sebzer: Oho, ale to akurat jest bardziej fizyka niz filozofia xD

Avatar Sebzer

28 listopada 2017, 17:25

@Hartio: ku*wa fizyk jeden xD

Avatar julka1280

23 kwietnia 2015, 15:35

tak, są.

Avatar
Konto usunięte

7 marca 2015, 18:01

ja tez tak mialem

Avatar cvbgvh

5 lutego 2015, 17:28

a nie o sekundę wcześniej albo bo ja mam wolniejszy ? :D

Avatar HYPER_SMOKI

5 lutego 2015, 01:56

My puszczaliśmy z 7 telefonów naraz i udało się po 10 minutach prób :D

Avatar kasina

4 lutego 2015, 22:46

Pamietam 😂😂

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2018, 19:09

@kasina: 😂😂

Avatar airotkiW

4 lutego 2015, 22:17

Powinno byc o sekunde wczesniej skoro jest wolniejszy

Avatar Neser

4 lutego 2015, 20:20

a mój tata ma Nokię 6310i i nie pamietam żeby kiedyś miał inny telefon

Avatar koksu66

4 lutego 2015, 20:35

@Neser: Za**biście (y)

Avatar krzynu

Edytowano - 4 lutego 2015, 17:07

teraz pewnei dzieci nie wiedza, ze to cos kiedys bylo super telefonem :)

Avatar XpiterekX

4 lutego 2015, 17:11

@krzynu: Dorastałem na Sony Ericssonach. :)

Avatar Flawless

4 lutego 2015, 17:27

@XpiterekX: Ja również.

Avatar XpiterekX

4 lutego 2015, 17:41

@Flawless: Ja moim K550i grąłem w piłke na korytarzu. :)

Avatar krzynu

4 lutego 2015, 17:46

@XpiterekX: Ja jak bylem maly to mialem nokie 5110 :)

Avatar Flawless

4 lutego 2015, 17:48

@XpiterekX: Mój pierwszy telefon to właśnie SE k510i xd.

Avatar XpiterekX

4 lutego 2015, 18:10

@Flawless: Ano mój też, po jego rozwaleniu miałem chyba m200i czy jakos tak, a potem k750i. Teraz mam fejmsunga galakszy minji 2. :D

Avatar Flawless

4 lutego 2015, 18:18

@XpiterekX: Sorry mój pierwszy to jakiś siemens a teraz mam LG l3-mały ale dobry.

Avatar crazenata

4 lutego 2015, 19:21

@XpiterekX: ja tylko chwile ;)

Avatar noszkurnawszystkozajete

4 lutego 2015, 19:11

ja teraz włączam razem z koleżanką piosenki :v

Avatar fufon

3 lutego 2015, 17:29

Skoro ma wolniejszy telefon to chyba powinien sekundę wcześniej kliknąć

Avatar fufon

4 lutego 2015, 18:54

@fufon: lol ile strzałek

Avatar krzyzowka

4 lutego 2015, 17:42

nigdy tak nie było

Avatar CEzikMaj

4 lutego 2015, 19:22

@krzyzowka: To wyjaśnia ile masz lat

Avatar ZawiszaMikolow

3 lutego 2015, 15:31

Podstawówka. Ta wspomnienia :')

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nigdy na to nie wpadną

Nie idź!

Za co ta premia

Ładne rzeczy

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka