Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Młodzi gniewni
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2015, 22:21
Ach ci Warszawiacy.
Odpisz
7 lutego 2015, 18:15
Najlepiej z Słowakami i Czechami dogadać się góralską gwarom. Choćby temu, że "szukać" po Słowacku, to to samo co "pier****ć" po naszemu, a więc powinno się mówić "chladać".
Odpisz
7 lutego 2015, 17:13
Dobre :D
5/5
Odpisz
7 lutego 2015, 17:06
U mnie jest ona bardzo często używana,większość rozumiem.
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2015, 16:24
Dodałeś jeszcze raz taki sam obrazek bo zapomniałeś ,,y'' ?
Odpisz
3 lutego 2015, 17:53
@Vader0PL: W sumie tak, przepraszam :/
Odpisz
3 lutego 2015, 16:48
e tam da się zrozumieć wszystko tylko ślązaków bez znajomości niemieckiego nie zrozumiesz
Odpisz