Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2016, 16:49
I ktoś kto ma zeza
Odpisz
31 sierpnia 2017, 19:48
Prawie się kanapką udławiłem, tak mnie rozbawił komentarz.
Odpisz
7 lutego 2015, 11:38
Właśnie jest na odwrót ... kłamca patrzy w oczy żeby upewnić się że kłamstwo zadziałało ;-; a ktoś zadużony nawiązuje podświadomie kontakt wzrokowy z osobą która mu się podoba 0/10
Odpisz
6 lutego 2015, 18:03
Mam nadzieję że chłopaki z mojej klasy notorycznie kłamią...
Odpisz
6 lutego 2015, 18:27
@Dark_Dante: Dlaczego?
Odpisz
6 lutego 2015, 18:29
@Krecik_PL:
. . .
Nie rozumiesz żartu?
Odpisz
6 lutego 2015, 18:31
@Krecik_PL: Bo nie chce żeby chłopacy z jego klasy się w nim kochali... W sumie nie dziwię mu się... Niezręcznie bym się czuł będąc obiektem westchnień geja.
Odpisz
6 lutego 2015, 18:33
@Dark_Dante: Myślałem że jesteś dziewczyną i chciałem się kłócić xD ale spoko rozumiem.
Odpisz
6 lutego 2015, 18:45
@Dark_Dante: mam nadzieję, że to nie odrażająca twarz. bez urazy, ale takie rzeczy się zdarzają
Odpisz
6 lutego 2015, 18:47
@Krecik_PL: Mhm, tak. I właśnie dlatego że jestem dziewczyną używam nicku Dark_DANTE :P
Odpisz
6 lutego 2015, 18:51
@TheNaturat: Jestem chłopakiem i wolę dziewczyny, to tak jakby co :D
Odpisz
6 lutego 2015, 20:08
@Dark_Dante: A co oznacza ten Twój nick?
Odpisz
6 lutego 2015, 20:19
@Krecik_PL: Dark to ciemny a Dante to męskie imię włoskie. Ale chodziło mi o słynnego hackera, który używał nicku Dark Dante
Odpisz
6 lutego 2015, 21:54
@Dark_Dante: Niestety nigdy nie interesowałem się tym tematem.
Odpisz
7 lutego 2015, 08:01
@Dark_Dante: ty też masz ten problem?
Odpisz
6 lutego 2015, 20:46
wku*wiają mnie obrazki typu sa 2 typy ludzi i pokazują jakieś gówno
PS:sa 2 typy ludzi TYLKO TE SIE LICZĄ : martwi i żywi
Odpisz
6 lutego 2015, 19:59
Cóż, prawdę mówiąc nie patrzę ludziom w oczy bo mnie to rozprasza ._.
Odpisz
6 lutego 2015, 19:00
nie zgadzam sie z tym, ja nie spogladam prawie nikomu w oczy kiedy z nim rozmawiam, ale nie jest to spowodowane tym, ze mam cos do ukrycia albo, ze sie w kims kocham... wlasciwie nie wiem czemu, moze dla tego ze jestem niesmialy :o
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2015, 18:35
Too dlatego nikt nie patrzy mi w oczy :O
Odpisz
6 lutego 2015, 18:32
Mozna tez dlatego ze nie spojrzymy w oczy kobiety dlatego ze gapimy sie na jej cycki.
Odpisz
6 lutego 2015, 18:27
drugi typ :(
Odpisz
6 lutego 2015, 18:07
Ślepy też nigdy nie spojrzy ci w oczy.
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2015, 18:11
@Aragok666: I jeszcze introwertyk. W sumie to już 4 rodzaje ludzi.
Odpisz
6 lutego 2015, 18:08
Kłamca właśnie mówi prosto w oczy, normalnie ktoś sporzy gdzie indziej żeby się zastanowić, a kłamca nie ma tego problemu tylko nadaje beznamiętnie.
Odpisz
6 lutego 2015, 18:01
Prawdziwy kłamca kłamie w żywe oczy.
Odpisz