Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BahuzankaPL

Edytowano - 7 maja 2017, 06:04

Jak takie są zasady, to ja już jestem spita na amen

Avatar Myszorr_

6 lutego 2015, 18:56

Czy tylko ja nie interesuję się tymi wszystkimi władcami pierścieni, hobbitami i grami o tron?

Avatar zziomus

6 lutego 2015, 19:12

@Myszorr_: Nie tylko ty.

Avatar noszkurnawszystkozajete

6 lutego 2015, 19:56

@Myszorr_: pjona

Avatar mooped

Edytowano - 6 lutego 2015, 20:43

@Myszorr_: nie jedyny

Avatar Myszorr_

6 lutego 2015, 21:19

@noszkurnawszystkozajete: *przybija pjone*

Avatar Predator_PL

14 grudnia 2016, 19:04

@Myszorr_: hobbita CZASEM się obejrzy ale ten tron to nie :p

Avatar niggiddu

17 grudnia 2015, 23:18

Tak oto Martin zabija kolejnych - poprzez tą pijacką grę.

Avatar sectus

Edytowano - 6 lutego 2015, 18:34

upiję was!
-Zima nadchodzi!
-Moja siostra w wannie
-Jon ty benkarcie!
-Daenerys co ty na to? - Khaleesi
-Wchodzę do wanny i gw**cę swoją siostrę
-Broni się więc poderżąłem jej gardło
-Dla pewności obcinam jej głowę
-Lannisterowie zawsze spłacają swoje długi!
-Ej Hodor powiedz coś ciekawego -Hodor
-Co robisz tyrion -Jem lody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jak? Wytrzymaliście?

Avatar noszkurnawszystkozajete

6 lutego 2015, 19:56

@sectus: Hodor.

Avatar olunia9920

12 lutego 2015, 21:11

@noszkurnawszystkozajete: Hodor, hodor hodor hodor, hodor hodor.

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2015, 17:29

Hmm...tu chodzi o alkohol, ale tak na logikę biorąc to tu nie piszą tzn, nie mowia jednoznacznie o piciu alkoholu.
Wiele osób nie zrozumie mojego toku myślenia więc będą szczałki w dół ale tak z drugiej strony to ma sens...

Avatar miki712

7 lutego 2015, 14:25

Kiedy hodor się pojawia :P

Avatar Karma

7 lutego 2015, 02:22

Hodor wykończy każdego :D

Avatar antykuc

7 lutego 2015, 00:40

Jeszcze dodać za każdym razem gdy Daenerys dostaje ataku własnego ego.

Avatar kotouakk

6 lutego 2015, 20:12

Avatar Ontariel

6 lutego 2015, 18:38

Śmierć z przepicia.

Avatar JohnyPolska

6 lutego 2015, 18:21

To jak ktoś zostaje po 1 odc. to jest hardkorem.

Avatar kuba100x

6 lutego 2015, 18:09

nawet polacy i ruski nie wytrzymają do 5 odcinka

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 18:03

Padnę trupem po 2 odcinkach.

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 18:02

Czyli tak na prawdę nic tylko pić i pić przez cały odcinek.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Powodzenia

Fajnie że odpowiedzieli

Trzeba brać osobną torbę

Dobrze czasem się oderwać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka