Gra o Tron: pijacka zabawa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Powodzenia
Fajnie że odpowiedzieli
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 7 maja 2017, 06:04
Jak takie są zasady, to ja już jestem spita na amen
Odpisz
6 lutego 2015, 18:56
Czy tylko ja nie interesuję się tymi wszystkimi władcami pierścieni, hobbitami i grami o tron?
Odpisz
6 lutego 2015, 19:12
@Myszorr_: Nie tylko ty.
Odpisz
6 lutego 2015, 19:56
@Myszorr_: pjona
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2015, 20:43
@Myszorr_: nie jedyny
Odpisz
6 lutego 2015, 21:19
@noszkurnawszystkozajete: *przybija pjone*
Odpisz
14 grudnia 2016, 19:04
@Myszorr_: hobbita CZASEM się obejrzy ale ten tron to nie :p
Odpisz
17 grudnia 2015, 23:18
Tak oto Martin zabija kolejnych - poprzez tą pijacką grę.
Odpisz
Edytowano - 6 lutego 2015, 18:34
upiję was!
-Zima nadchodzi!
-Moja siostra w wannie
-Jon ty benkarcie!
-Daenerys co ty na to? - Khaleesi
-Wchodzę do wanny i gw**cę swoją siostrę
-Broni się więc poderżąłem jej gardło
-Dla pewności obcinam jej głowę
-Lannisterowie zawsze spłacają swoje długi!
-Ej Hodor powiedz coś ciekawego -Hodor
-Co robisz tyrion -Jem lody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jak? Wytrzymaliście?
Odpisz
6 lutego 2015, 19:56
@sectus: Hodor.
Odpisz
12 lutego 2015, 21:11
@noszkurnawszystkozajete: Hodor, hodor hodor hodor, hodor hodor.
Odpisz
7 lutego 2015, 17:29
Hmm...tu chodzi o alkohol, ale tak na logikę biorąc to tu nie piszą tzn, nie mowia jednoznacznie o piciu alkoholu.
Wiele osób nie zrozumie mojego toku myślenia więc będą szczałki w dół ale tak z drugiej strony to ma sens...
Odpisz
7 lutego 2015, 14:25
Kiedy hodor się pojawia :P
Odpisz
7 lutego 2015, 02:22
Hodor wykończy każdego :D
Odpisz
7 lutego 2015, 00:40
Jeszcze dodać za każdym razem gdy Daenerys dostaje ataku własnego ego.
Odpisz
6 lutego 2015, 20:12
Odpisz
6 lutego 2015, 18:38
Śmierć z przepicia.
Odpisz
6 lutego 2015, 18:21
To jak ktoś zostaje po 1 odc. to jest hardkorem.
Odpisz
6 lutego 2015, 18:09
nawet polacy i ruski nie wytrzymają do 5 odcinka
Odpisz
6 lutego 2015, 18:03
Padnę trupem po 2 odcinkach.
Odpisz
6 lutego 2015, 18:02
Czyli tak na prawdę nic tylko pić i pić przez cały odcinek.
Odpisz