Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2017, 00:42

9 / 10 graczy gotowych

# pół godziny później #

Gracz za długo nie dawał oznak życia więc został wyrzucony , oczekiwanie na nowego gracza

Avatar crazenata

7 lutego 2015, 08:16

co to za gra?

Avatar mrrobson1337

10 lutego 2015, 08:47

@crazenata: Counter-Strike:Global Offensive :)

Avatar crazenata

10 lutego 2015, 10:52

@mrrobson1337: dzięki ale mogłeś npisać poprostu CS

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 17:06

było podobne, linka nie jestem w stanie dać ale jestem pewny że było (o ile jeszcze mam dobra, albo chociaż po prostu mam pamięć)...

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 18:38

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2015, 12:09

dzięki

Avatar Teranert

7 lutego 2015, 11:54

haha taki ja tam

Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2015, 09:21

w kazdej grze typu moba

Avatar mooped

6 lutego 2015, 20:56

tak codziennie a potem przydziela. mi jakiś nieograrniętych rusków

Avatar mozaj

7 lutego 2015, 00:31

@mooped: Czesi to najwieksi nieogarzy Ruskie są w tej dyscyplinie na końcu razem z "Polaczkami"

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 21:49

Ja też zwykle fapam do kropek.

Avatar
Captain_0bvious

6 lutego 2015, 21:36

Dzisiaj na 8 turniejów w pięciu miałem noobteam

Avatar krystian23

6 lutego 2015, 19:09

Ja zawsze jestem tym ostatnim.

Avatar shark2199

6 lutego 2015, 18:08

Każda gra multiplayer.
Każda.
Ten dziesiąty jest chyba wcieleniem diabła.

Avatar marcinzp6

6 lutego 2015, 18:03

Musi się odstresować chłopak :)

Avatar Flawless

6 lutego 2015, 17:46

To jest najgorsze jak trzeba czekać na debili,bo ciężko im "ready" wcisnąć...

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 17:44

:D :D :D
5/5

Avatar marix02

6 lutego 2015, 17:05

hehe dobre...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Fajnie że odpowiedzieli

Przerwa na herbatkę

Jest taka skromna...

Totalnie

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka