Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gumisiowy_Sok

20 września 2018, 19:56

Jezu, jakie tu były problemy w 2015.

Avatar NormalnaBrzoskwinka

8 lutego 2017, 19:21

@Konto usunięte: Cześć i chwała

Avatar Gabi189

22 maja 2016, 13:18

kto nie lubi violetty - łapka w góre

Avatar ewelkapl

29 października 2016, 22:44

@Gabi189: Wymuszanie strzałek w górę?

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 17:30

Jeden z najgorszych seriali jakie istnieją
"Oh nie! Mój chłopaczek odezwał się do innej dziewczyny! Ubiore różową perukę i będe go śledzić a on mnie nie pozna" - sens kilku ostatnich odcinków

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar
Konto usunięte

16 września 2015, 21:28

@konik12: chociaż jeszcze żyje Leon go dobije

Avatar PrawdziwaRey

Edytowano - 14 maja 2016, 09:37

"I będę się podawała za jakąś Roxy, a potem on się we mnie zakocha i pozna, że jestem Violą" Od razu mówię, że nie oglądam Sroletty, tylko była u nas kuzynka, która ogląda to.

Avatar martynasiejko

6 lutego 2015, 16:11

nie lubię Violetty kto za ?!

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 16:30

@martynasiejko: ja też nie lubię, ale nie lubię też takich "kto za" "kto za łapka/strzałka w górę" a więc daje strzałka w dół.

Avatar sectus

6 lutego 2015, 17:17

@martynasiejko: dałbym strzalke w górę ale za "kto za" dam w dół

Avatar
Konto usunięte

7 września 2015, 19:22

@sectus: Pytała kto za.Ale nie mówiła,żeby dawać łapki w górę

Avatar PitbullLwG

7 lutego 2015, 01:09

A propo nastolatek, ostatnio na fb widzialem stronę o nazwie 'Dawit Kwiatkowski'.Tak, Dawit :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

7 września 2015, 13:53

@PitbullLwG: też widziałam

Avatar
Konto usunięte

7 września 2015, 13:54

o! tego jest więcej

Avatar
Konto usunięte

6 września 2015, 21:21

tadam

Avatar konik12

6 września 2015, 10:33

@KontoUsunięte: toogladnij na youtube zrozumiesz a pozatym zawsze sa jakis hejty a tojest prawda bo ogldałam niestety i załuje ze to ogladałam

Avatar Awatarka

27 sierpnia 2015, 13:28

Sroletta Srelon Sromas

Avatar
Konto usunięte

4 września 2015, 15:39

@Awatarka: Wyobraźmy sobie że Violetta ma urodziny.Jaki prezent byście jej dali? Ja to:

Avatar konik12

23 sierpnia 2015, 11:36

na szczescie usuwaja ten głupi program który robi papke z mózgu a sroletta jest dlatego ze mysli ze przez podkładanie łosu innych sie stanie królowa swiata i z obrazkiem sie zgodze jej problemy saa jak problemy dziecka w przedszkolu

Avatar Lodovica545

11 czerwca 2015, 18:05

Ja lubie Violette jak ktoś nie lubi to niech nie lubi! A nie że to np. Sroletta lub Żuletta! To jest tylko program! :o

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2015, 16:28

@Lodovica545: My nie hejtujemy programu.My hejtujemy Srolettę.

Avatar konik12

23 sierpnia 2015, 11:33

własnie zgadzam sie ;)

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2015, 17:17

''Siekiera motyka" Piosenki niezakazane

Siekiera motyka styczeń luty,Tom i Leon gubią buty
siekiera motyka piłka drut i Violetta jest kaputt
siekiera motyka piłka to jest Viola ona jest psychicznie chora
siekiera motyka hej hej hej a ten Tomas to jest gej
siekiera motyka mapa świata Viola nago w szkole lata
siekiera motyka a to Tini lepsze już jest mini mini
Już nie mamy gdzie się skryć,Viola nam nie daje żyć
po ulicy goni wciąż,patrzy,co ze sklepu wziąć
Siekiera motyka i dwa kije a Sroletta tylko wyje
siekiera motyka teraz wiesz- Violetta szalona jest.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 12 sierpnia 2015, 15:33

Biedna Violetta

Avatar
Konto usunięte

6 lutego 2015, 16:57

Violetta = Sroletta.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

7 lutego 2015, 11:19

widzę.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 14:57

nie, Violetta~Sroletta

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 14:55

Siekiera Motyka i dwa kije a Sroletta tylko wyje
Siekiera Motyka hej hej hej a ten Tomas to jest gej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Zdeklasowani znowu

Nie są aż takie pyszne

Angielskie śmieszki

A, okej

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka