Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kotul

6 lipca 2014, 18:00

ja ni przykładam się aż do połowy życia,ale nie wariuję,ale zn owu lubim mieć 100,a jak spada mi troszkę,nawet o 3 to siem denerwujem watch the fuck?

Avatar AnimaTroll

23 grudnia 2013, 15:30

ja przy 70% życia wyglądam jak ostatni

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2013, 14:55

Angry Video Game Nerd :DDDDD

Avatar Epickiodkrywca

18 sierpnia 2013, 10:43

play's again

Avatar pataraka

10 sierpnia 2012, 11:34

Ja 49 25

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2012, 17:26

...aha... to ja wchodzę na multiplayer AC, widzę że nie jestem pierwsza w połowie sesji i jestem "poniżej 5%* XD

Avatar johnyxd212

15 maja 2012, 16:25

ja 100% do 50% i poniżej 5%

Avatar Gniotek7

10 marca 2012, 10:56

aaaa krew !!!! ;D

Avatar keitel

10 marca 2012, 08:42

Ja jestem 24%-5% :D

Avatar SilverRanger

10 marca 2012, 00:41

AVGN na wieki! Jak ktoś chce zobaczyć filmik, skąd pochodzi ten fragment, to jest to odcinek o Die Hard (Szklana Pułapka). Wystarczy wklepać AVGN - Die Hard i już

Avatar Sauron

9 marca 2012, 19:35

AVGN!Właściwy Nerd na właściwym miejscu!

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2012, 19:29

a poniżej 0%? chyba ten gościu się zabije

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2012, 15:29

Pomiżej 5 to jest zombi , ozywieniecz albo umarły

juz zabity :D

Avatar Mnich1

9 marca 2012, 18:58

Poniżej 5 % to nie jest żaden zombi, ożywieniec, nieumarły (bo umarły już by nie chodził) etc.
Tylko the angry video game nerd na prawdę spoko gościu fajne ma pracę i aż tryska humorem. Chyba że ktoś nie lubi ironii, sarkazmów oraz angielskiego humoru.

Avatar Robert10Kubica

9 marca 2012, 17:55

Ja jestem 24%-5% xDD szczególnie się wkur,wie :DD

Avatar
Konto usunięte

9 marca 2012, 17:10

5/5

Avatar sceptyk93

9 marca 2012, 15:39

True story, może być :p 4/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Nieuczciwa ocena

Rel

To się nie może nie udać

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka