A co jeśli wehikuł czasu został już wynaleziony
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2016, 22:26
Wtedy wehikuł by nie powstał, więc do zabójstwa by nie doszło. Wtedy wehikuł by powstał, więc doszłoby do zabójstwa. I tak w kółko...
Odpisz
16 lutego 2017, 21:42
@trojan2001: Istnieją takie rzeczy jak wymiary (inne wersje naszego świata). Wtedy ta osoba co zabiła stworzyła nowy wymiar (nową historię)...
Odpisz
27 kwietnia 2015, 18:11
.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 18:12
@kotul:
Odpisz
20 marca 2015, 19:50
Odpisz
10 lutego 2015, 15:10
Nastąpiłby paradoks nieskończony, tzn. czas by się zapętlił od zmiany.
Odpisz
9 lutego 2015, 21:31
Hmm... NIE
Odpisz
7 lutego 2015, 14:09
Wtedy ta osoba nie mogłaby się cofnąć w czasie bo nie byłoby wehikułu czasu, więc twórca przeżyłby i zrobiłby wehikuł, więc zabójca mógłby się cofnąć i tak w kółko.
Odpisz
7 lutego 2015, 15:38
@Borealum: Dlatego wehikuł czasu nigdy nie powinien powstać. można by spowodować paradoks.
Odpisz
7 lutego 2015, 16:01
A może zbudujmy teleporter do wszechświatów równoległych (o ile takie istnieją)
Odpisz
7 lutego 2015, 18:56
Wystarczy nie cofać się do przeszłości.
Odpisz
7 lutego 2015, 19:32
@Mati129: Przypuszczanie, że takie istnieją jest według mnie idiotyczne.
Odpisz
7 lutego 2015, 19:32
@bezsens: Przyszłość też jest niebezpieczna.
Odpisz
8 lutego 2015, 17:27
@Borealum: to nazywa się paradoks dziadka
Odpisz
9 lutego 2015, 15:12
@bezsens: Ale trzeba sprawdzić, co zabiło (o ile zabiło) dinozaury
Odpisz
9 lutego 2015, 15:28
@Lady1000000: co kilkaset milionów lat następuje wymieranie gatunków, prawdopodobnie z tego powodu wyginęły dinozaury
ewentualnie jakiś meteoryt dupnął
Odpisz
9 lutego 2015, 18:52
@bezimienny7: Teorii jest więcej
Odpisz
9 lutego 2015, 18:10
Nasuwają mi się setki paradoksów.
Odpisz
9 lutego 2015, 16:03
Użycie wechikułu czasu spowoduje iż wszystko powróci to stanu rzeczy jaki wtedy był nie będzie podróżników w czasie, jak cofniemy czas do np. średniowiecza to po prostu będzie średniowiecze i nie będzie tam żadnego kolesia z przyszłości.
Odpisz
9 lutego 2015, 15:51
Ja ogólnie jestem twórcą paradoksu. Proszę jejowicze obalcie go.
Jeżeli cofniemy się w czasie i chcieliśmy coś zmienić, i nam się uda to nigdy nic takiego się nie stało i nie musieliśmy zmieniać, czyli nigdy tego nie zmieniliśmy.
Odpisz
9 lutego 2015, 15:54
@dustin2001: Paradoks dziadka.
Odpisz
9 lutego 2015, 16:02
@Pstrong_Maciej: No właśnie. Czyli efektem jest to, że nie da się nic zmienić w przeszłości.
Odpisz
9 lutego 2015, 16:03
@dustin2001: Aczkolwiek twoja świadomość jest ciągle w takim samym stanie, bo gdybyś cofnął się w czasie, to idąc twoim tokiem myślenia, miałbyś mentalność tylko do dnia do którego się cofnąłeś.
Odpisz
9 lutego 2015, 15:05
Odpisz