Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
To będzie bolało
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 października 2025, 17:20
jak ja k....sko nienawidzę bycia wysokim
Odpisz
20 września 2018, 06:40
@Konto usunięte: mój przyjaciel jest młodszy ode mnie o 4 lata i wyższy o jakieś 15 cm ._.
Odpisz
29 marca 2016, 11:52
a on pewnie robi to wszystko byś zobaczyła w nim kogoś więcej niż tylko przyjaciela
Odpisz
5 lutego 2016, 11:52
Większość moich znajomych chłopaków nie dosięga mi do nosa, pomimo że sama mam 161cm...
Odpisz
16 lutego 2015, 20:07
Mam 175 cm i stwierdzam że to tak nie działa :)
Odpisz
12 lutego 2015, 20:38
mam kolege młodszego ode mnie o ponad rok i jest ze 20 cm wyższy. nie chcieli mu dać zniżki na basenie (od 13 lat)
Odpisz
12 lutego 2015, 21:27
@popek9001: Mój brat cioteczny jest młodszy ode mnie o 4 lata, a jest wyższy o 10 centymetrów O.o
Opliko95 wzywam cię!
Odpisz
13 lutego 2015, 07:08
Oj tam, każdy jest inny... Ty umiesz wymienić stolicę chyba każdego państwa świata, a ja jestem wysoki. Czy jest w tym coś złego?
Odpisz
13 lutego 2015, 17:18
@opliko95: Ależ ja się nie smucę swoim wzrostem :) W sumie to jestem statystycznym Polakiem, jeżeli chodzi o wzrost. Wystarczy mi, że jestem wyższy od większości dziewczyn :D A twoim wzrostem się po prostu zachwycam, bo to niesamowite w tym wieku mieć tyle centymetrów wzrostu :)
Odpisz
13 lutego 2015, 08:08
Ja mam tak trochę 1.58 ;-;
Hue, hue, hue.
Odpisz
12 lutego 2015, 22:41
Taa... lubie być wysoki ale czasami rypne w:
konar drzewa
framuge drzwi ( czy coś takiego )
znak
niski strop
belke wystającą z sufitu
lampe itp. itd .
Odpisz
12 lutego 2015, 18:18
jestem niski nie znajdę koleżanki ;_;
Odpisz
12 lutego 2015, 18:22
@psychopatix: ile masz lat?
Odpisz
12 lutego 2015, 18:25
Może jeszcze ile waży, gdzie mieszka i co lubi jeść?
Odpisz
12 lutego 2015, 18:48
Kasting na przyjaciela to był, a ty przeszkadzasz xD
Odpisz
12 lutego 2015, 21:58
dajesz
Odpisz
12 lutego 2015, 21:37
Wysoki kolega to fajna sprawa... muszę tylko znaleźć kogoś o wzroście 2,01m ;~;
Odpisz
12 lutego 2015, 20:36
Friendzoned
Odpisz
12 lutego 2015, 18:47
Nie znoszę być niskim >.<
Odpisz
12 lutego 2015, 19:38
Potnij się masłem z tego powodu... Ale wiesz że 12 lat i 150 cm to całkiem normalny wzrost?
Odpisz
12 lutego 2015, 19:40
@AdiXiks: JA CAŁA MOJA KLASA MA KU*WA DO 180cm ;_;
Odpisz
12 lutego 2015, 19:41
To masz dziwną klasę :v
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2015, 19:41
@AdiXiks: 165cm jak mialem 165 ;-; teraz jak mam 16 lat 195cm
Odpisz
12 lutego 2015, 19:45
@Suhak: Miałeś 165 lat? :o
Odpisz
12 lutego 2015, 19:52
@AdiXiks: tak w 6. klasie na poczatku potem pod koniec 175cm :P
Odpisz
12 lutego 2015, 19:56
@Suhak: Ja jestem w 2 gim a mam 165 cm xD
Odpisz
12 lutego 2015, 19:59
@AdiXiks: 3. i 195 ale to straszliwie przeszkadza jak się siedzi w ławce ;-;
poza tym głupio się wygląda jak się idzie i przeciętna wysokość klasy (2/3 dziewczyny ¯\_(ツ)_/¯) to 175cm
Odpisz
12 lutego 2015, 20:33
@AdiXiks: wut? Tak jak ja?
Odpisz
12 lutego 2015, 20:34
@Cyan_Blue: Mamy tyle wspólnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
12 lutego 2015, 19:49
Było...
Odpisz
12 lutego 2015, 19:38
Poczekaj aż zacznie z drugiej strony zacinać...
Odpisz
12 lutego 2015, 19:26
ale snajpera kula trafi w wysokiego
Odpisz