Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co to takiego?
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2017, 07:31
Ja nie zrobie? potrzymaj mi piwo
Odpisz
13 lutego 2015, 14:13
Na pewno nie w Rosji?
Odpisz
13 lutego 2015, 15:04
@albatrosia: Niee, domki są mało rosyjskie ;-)
Odpisz
13 lutego 2015, 13:49
co ja nie dam rady!!?? ja!?? to patrz!
Odpisz
Edytowano - 13 lutego 2015, 01:35
"Przepraszam, ale nie stać mnie na ubranie. Naprawdę przepraszam."
Odpisz
12 lutego 2015, 23:42
.-. (typowy komentarz pod każdym obrazkiem o kanadzie .-.)
Odpisz
12 lutego 2015, 20:14
Wut?
Odpisz
12 lutego 2015, 20:00
Nie przeziębi się przecież ma szalik
Odpisz
12 lutego 2015, 19:05
Why not ?
Odpisz