Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wenglowyrycerz

13 marca 2022, 22:45

Odkop się nawpierdzielalismy ale wojny

Avatar WielkiMoffPoppns

21 listopada 2020, 09:25

Pomocy, zgubiłem sie w losowych!

Avatar WielkiMoffPoppns

5 grudnia 2020, 16:33

Avatar Heherbata

26 sierpnia 2021, 16:34

Avatar
Konto usunięte

13 lutego 2015, 01:49

Już koniec

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 20:43

Specjalista od donatów się kłania! :#

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 18:38

ja już jestem gotowy mam czekoladki, kolę i gumy kulki

Avatar Martka123

11 lutego 2015, 15:04

A dupa rośnie.

Avatar iker159

11 lutego 2015, 16:54

@Martka123: to nie jesteś atrakcyjna chyba jak ci w dupe a nie w cycki pójdzie:P

Avatar KlamliwyLukas14

11 lutego 2015, 17:43

@iker159: A co jeśli powiedział bym ci, że można być atrakcyjnym bez dużych piersi i pośladków?

Avatar pawel4134

11 lutego 2015, 18:03

@KlamliwyLukas14: Klamiesz XD

Avatar KlamliwyLukas14

11 lutego 2015, 18:12

@pawel4134: Nie patrz na mój nick......:T.

Avatar skate07071

11 lutego 2015, 18:01

No i kuhwa znów zero pączków w sklepach...

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 17:54

blehhh

Avatar Henzej

11 lutego 2015, 15:20

oby poszło w cycki

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 15:54

@Henzej: Ale nie moje ;_;

Avatar adampolska

Edytowano - 11 lutego 2015, 15:57

@Henzej: Mądrą rzecz na jejach powiedziano!Czy to spowoduje zmiany?

Avatar iker159

11 lutego 2015, 16:52

@Henzej: cycki nigdy nie za duże, nigdy.

Avatar niechcemisie

11 lutego 2015, 17:28

@iker159: chyba że jesteś chłopakiem

Avatar FoxyFox

11 lutego 2015, 17:23

jutro?!

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2015, 19:33

@FoxyFox: Tak mój braciszku ( młodszy xD)

Avatar FoxyFox

11 lutego 2015, 22:34

:D

Avatar darcus

11 lutego 2015, 15:22

Ja tam okazji nie potrzebuję, żeby się nawpi***alać, ale co tam .-.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar iker159

11 lutego 2015, 16:57

@darcus: po tym komentarzu każdy chyba pomyślał że wpi***alasz 3pączki dziennie itp

Avatar darcus

11 lutego 2015, 16:57

@iker159: Może nie pączki, ale jednak dużo 'wpi***alam', mimo czego nikt mnie za to nie osądza .-.

Avatar AdiXiks

11 lutego 2015, 15:41

Da fak? To jutro O_o

Avatar adampolska

11 lutego 2015, 15:58

@AdiXiks: Tak

Avatar iker159

11 lutego 2015, 16:51

@AdiXiks: dołączam sie do pytania ku*wa to już jutro ja nawet 1 pączka nie mam

Avatar Olixa

11 lutego 2015, 16:46

Chyba jako jedyna nie lubię pączków...

Avatar Henzej

11 lutego 2015, 15:00

smacznego

Avatar
lola29

11 lutego 2015, 15:29

@Henzej: wzajemnie :D

Avatar pancerny366

11 lutego 2015, 16:13

wzajemnie😉😘

Avatar a1900

Edytowano - 11 lutego 2015, 15:56

bardo fajny i śmeszny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Powodzenia

Młodzi gniewni

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ładne rzeczy

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka