Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

1 stycznia 2022, 20:20

Avatar moniam

16 stycznia 2008, 15:33

o co chodzi ??

Avatar JaJestemZWami

15 lutego 2021, 16:02

@moniam: Są dwie konkurujące firmy komputerowe. Apple i Micorsoft.
Tutaj widzisz konia trojańskiego, taki konik zbudowany na potrzeby wojny o Troję i stąd nazwa. Wojna była o kobietę Helenę która podobała się dla obu braci.
A tutaj ma inne znaczenie, bo wirus Koń Trojański został tak ochszczony, ponieważ działa na podobnej zasadzie, co miał działać pierwotny koń trojański.

Avatar polska_cebulka

15 września 2021, 21:01

@JaJestemZWami: doczekał się odpowiedzi po 13 latach

Avatar JaJestemZWami

15 lutego 2021, 15:58

Nie rel, Appla jest trudno zawirusować.

W skali do Windowsa oczywiście.

Avatar Towarzysz777

29 maja 2020, 02:04

Please open the GATES

Avatar Grigo

31 grudnia 2007, 11:52

Bitwa pod Apple :)

Avatar Jadczukov

18 listopada 2019, 19:35

@Grigo: Moje drugie znalezisko z 2007

Avatar Ash_Swordtower

25 czerwca 2019, 19:23

A później tylko to na wszystkich komputerach

Avatar MineDan

13 kwietnia 2016, 21:40

tia

Avatar MaciekPL123

5 maja 2012, 20:37

heh

Avatar
RhobarIII

13 listopada 2011, 19:53

Tam chyba zamiast konia jest krowa....

Avatar evelca

4 czerwca 2011, 19:15

O k****, napewno? Mógł być w kształcie jabłka...
Może być. Józeki, zmieścisz na dysku coś jeszcze?

Avatar Baca_online

20 listopada 2010, 16:32

łojejej... panocku! HEJ! nie instaluj pon tego!

Avatar ASSASIN1996

2 lipca 2010, 14:54

windows vs apple 5/5

Avatar paola114

2 kwietnia 2010, 15:02

dla apple windows he 5/5

Avatar Karolek4004

12 lutego 2009, 20:13

moniam chodzi o to ze to jest kon trojanski czyli wirus trojan :D
a na koniu znaczek microsoftu :/ a ten ziom to odyseusz czyba :D

Avatar Nikkazia

2 maja 2008, 14:33

Kuń trojański hahaha
A windows vista to ściąga trojany!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Phi!

To będzie bolało

Nie idź!

Jakby trochę nie fair

Przypałowo

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka