Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Fergus
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2022, 19:33
@Alpoziomka widzisz to po lewej?
Odpisz
Edytowano - 15 września 2021, 21:06
chodzi o urabianie keksu
Odpisz
1 stycznia 2022, 20:25
@polska_cebulka:
Odpisz
23 września 2008, 18:28
xd 5
Odpisz
19 stycznia 2018, 13:54
@ZIOMEK223: xd stalo się nowym słowem w słowniku polecam
Odpisz
21 maja 2019, 21:54
@ZIOMEK223: xddddd
Odpisz
18 grudnia 2019, 14:19
@ZIOMEK223: XD
Odpisz
18 grudnia 2019, 15:26
@Wilczy_Wladca: XDDDD
Odpisz
9 września 2020, 16:43
@Desuv: xd
Odpisz
31 marca 2021, 21:35
@ZIOMEK223: ależ dzisiaj znajduje zabytki, drugi komentarz z 2008
Odpisz
2 sierpnia 2021, 12:56
@ZIOMEK223: XD
Odpisz
15 lutego 2021, 16:12
Ej, ale czemu nie można z dziećmi, przepraszam, nie wiedziałem ;C
Odpisz
18 lutego 2008, 15:35
haahahahahahahhahahahahahahaha dobre
:)
Odpisz
19 stycznia 2018, 13:53
@niki_kiki: xd pozdrowienia z 2018
Odpisz
20 stycznia 2018, 00:48
widaj Bracie archeologu
Odpisz
20 stycznia 2018, 08:03
@revan21: widam
Odpisz
20 stycznia 2018, 13:48
losowe?
Odpisz
20 stycznia 2018, 14:39
@revan21: tag
Odpisz
28 lipca 2018, 15:11
@revan21: No hej
Odpisz
30 lipca 2018, 22:48
@ewelkapl: Co to za nielegalne zebranie?
Odpisz
31 lipca 2018, 00:09
@Archeologwinternetach: Co to za nielegalny odkop?
Odpisz
5 września 2018, 17:24
@ewelkapl: A co to za nielegalne oskarżanie
Odpisz
18 września 2018, 19:43
@Avcio01: a dowodzik?
Odpisz
18 września 2018, 19:45
@wiedzma102:
Odpisz
5 października 2018, 07:55
@Avcio01: zawsze kiedy robię odkop nie mam pojęcia co napisać
Odpisz
5 października 2018, 16:22
@PanMisiek: Napisz taktyczną kropkę nienawistnego obserwowania wątku
Odpisz
5 października 2018, 16:24
@Avcio01: dzięki za radę na przyszłość
Odpisz
5 października 2018, 16:30
@PanMisiek: Nie ma za co, do tego możesz dorzucać obrazki typu:
Odpisz
4 marca 2019, 20:52
@Avcio01:
Odpisz
25 maja 2020, 18:28
@Archeologwinternetach: Teraz nabrało znaczenia to słowo o nielegalnym zgromadzeniu
Odpisz
25 maja 2020, 18:39
@Witciu: heh
Odpisz
7 sierpnia 2013, 16:30
też chcę coś takiego
Odpisz
11 maja 2016, 15:35
@filipkorkosz: Na kubku są
Odpisz
1 października 2011, 09:54
mój stary ma taki kubek xd
Odpisz
21 maja 2013, 22:24
@matis147: nie stary a tata się mówi
Odpisz
23 lutego 2014, 01:17
@Kosmita123: stary to znaczy dziadek w 1 gwarze ale nie pamiętam jakiej
Odpisz
11 maja 2016, 15:55
@bylejakbylegdzie: Raczej mąż w chłopskiej.
Odpisz
4 stycznia 2011, 21:17
paola114 jak ci sie nie podoba to obrazków nie oglądaj
Odpisz
28 grudnia 2010, 10:07
fajowe
Odpisz
2 lipca 2010, 14:53
dobre 4/5
Odpisz
2 kwietnia 2010, 14:40
no i co 1/5
Odpisz
31 grudnia 2009, 16:23
zgadzam się z nieznajomym. Naprawdę dobre
:) do ulu!
Odpisz
25 czerwca 2009, 10:39
sam jesteś żal
Odpisz
1 marca 2009, 20:34
alle żal
Odpisz
19 stycznia 2018, 13:55
@Gwyrion: alle żal pozdrowienia z 2018
Odpisz
18 grudnia 2019, 14:20
@Gwyrion: nie
Odpisz
7 września 2007, 21:11
uhhhh^^hehe:D
Odpisz
19 stycznia 2018, 13:53
@olusia_17: xd
Odpisz