Chyba coś ci się pomyliło, młoda
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Totalnie
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jakby trochę nie fair
Typowy NPC
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 czerwca 2015, 16:17
Jaki to oddcinek? ( tego akurat nie widziałam ).
Odpisz
5 stycznia 2016, 22:01
@lila1234: ja też
Odpisz
7 stycznia 2016, 20:42
@wampirra107: powinnas dostac order IE za bardzo "szybką" reakcje
Odpisz
25 maja 2016, 13:22
@lila1234: Chyba jeden z dodatkowych
Odpisz
25 maja 2016, 18:55
@Soczyniaaa: ty też
Odpisz
26 maja 2016, 08:57
@lila1234: Odpowiedziałam na Pytanie więc nie marudź
Odpisz
29 grudnia 2017, 04:00
@lila1234: a ja? XD
Odpisz
28 kwietnia 2018, 10:40
@Jcavatarr: no elo
Odpisz
3 lipca 2018, 17:05
@LazyBone: dowiem się ku*wa jaki to odcinek!!?
Odpisz
25 grudnia 2018, 14:41
@Ixrej: 3 lata. nadal nie ma odpowiedzi na nasze pytanie...
Odpisz
17 kwietnia 2019, 21:13
@RayGuy_Player: ...
Odpisz
8 lipca 2019, 00:09
@lila1234: już 4 nadal nie ma odpowiedzi...
Odpisz
8 lipca 2019, 01:46
@SongManka510: czekam
Odpisz
30 czerwca 2020, 23:01
@Ixrej: kolejny rok
Odpisz
16 lutego 2021, 12:15
@Mevdy: ja nadal czekam
Odpisz
16 lutego 2021, 12:29
@a1b2c3d4: ja też
Odpisz
16 lutego 2021, 12:31
@a1b2c3d4: też
Odpisz
17 lutego 2021, 23:58
@Mevdy: 6 lat i wciąż nieznany jest odcinek w którym była ta scena...
Odpisz
2 października 2023, 07:47
@RayGuy_Player: ten odcinek to *komentarz usunięty*
Odpisz
2 września 2016, 19:42
Proszę powiedz, że to suczka, a to w wiaderku to mleko ;__;
Odpisz
12 marca 2015, 16:17
czy ona go ciągnie za
Odpisz
17 marca 2015, 18:59
@patmax1324: To suczka xD
Odpisz
Edytowano - 17 marca 2015, 21:38
@Edziu01: ok
Odpisz
15 lutego 2015, 19:47
I tak mleko wylatuje, więc nie widzę problemu.
Odpisz
25 lutego 2015, 21:09
tylko inny rodzaj, co w tym dziwnego?
Odpisz
21 lutego 2015, 19:14
Szajs od disneya.
Odpisz
20 lutego 2015, 18:34
logika kreskówek
Odpisz
15 lutego 2015, 18:11
Odpisz
15 lutego 2015, 18:13
@TheSticks: Mistrzu ucz mnie
Odpisz
15 lutego 2015, 18:24
@MrHenderson: Kup myszkę painta i rysuj.Koniec lekcji należy 200€
Odpisz
15 lutego 2015, 18:42
@TheSticks: #CONFIRMED
Odpisz
15 lutego 2015, 19:30
@TheSticks: za**biste stary! :-D
Odpisz
15 lutego 2015, 21:22
@TheSticks: Ło Ch*j 43 Like ;_;
Odpisz
16 lutego 2015, 00:07
@TheSticks: Internecie... :-:
Odpisz
17 lutego 2015, 08:34
@TheSticks: Ło cie ch*j 66 like ;_;
Odpisz
17 lutego 2015, 21:20
@TheSticks: 69
Odpisz
18 lutego 2015, 15:36
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2015, 16:20
@TheSticks: 69 lapek w gore ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 lutego 2015, 15:58
@TheSticks:
Odpisz
18 lutego 2015, 19:55
widziałam ten odcinek, ale nie zwróciłam uwagi na minę psa XD
znaczy suczki... mam nadzieję
Odpisz
17 lutego 2015, 23:15
A tu się okazuje że to samiec... *lennyface
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2015, 23:15
.
Odpisz
16 lutego 2015, 08:16
Tam leci mleko? Powiedzcie że tam leci mleko. Mleko prawda?
Odpisz
16 lutego 2015, 23:26
@kamykPL: nie, ale kolorystycznie lepka ciecz
Odpisz
16 lutego 2015, 19:25
tylko że te dzieci mieszkają w amerykańskim czarnolbylu gdzie są mutanty (obejrzałem tylko 2 odcinki z illuminati i pierwszy)
Odpisz
16 lutego 2015, 19:22
Ciekawe za co go doi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2015, 11:09
PornToon Network
Odpisz
16 lutego 2015, 11:35
@Dexterek: Tylko że to było na DisneyXD
Odpisz
16 lutego 2015, 15:19
@abuq1: Disney XXXD
Odpisz
15 lutego 2015, 18:43
Kreskówki robią się coraz głupsze... Szkoda mi dzieci które na tym wyrosną...
Odpisz
15 lutego 2015, 18:48
@KochAmTruskAwki: tak ale ta akurat może być
Odpisz
15 lutego 2015, 19:00
@Henzej: No skoro twierdzisz, że kreskówka gdzie bohater ciąga psa za ch*ja jeszcze może być, to nie chcę wiedzieć co jest w pozostałych.
Odpisz
15 lutego 2015, 19:03
@KochAmTruskAwki: a widziałeś choć 1 odcinek?
Odpisz
15 lutego 2015, 19:06
@Henzej: Nie, nie oglądam już niestety od rozpoczęcia się roku szkolnego TV, a na wakacjach tylko wieczorami.
Odpisz
15 lutego 2015, 19:06
@KochAmTruskAwki: A może to suka a nie pies ? , a po 2 kreskówka musi być głupia , jak chcesz cos powaznego to idz do opery
Odpisz
15 lutego 2015, 19:10
@oskare117: Król Lew? Kopciuszek? Shrek? Kojarzysz coś czy dalej wymieniać?
Odpisz
15 lutego 2015, 19:13
@KochAmTruskAwki: Tumanie filmy Animowane typu shrek to nie kreskówka która ma np.30 odcinków , i każdy o innych głupotach ( fajnych ) lub ciąg dalszy historyjki lol ,
Odpisz
15 lutego 2015, 20:37
@KochAmTruskAwki: Idioto!
To Gravity Falls najmroczniejsza i najbardziej tajemnicza kreskówka bardziej niż Adventure Time.
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2015, 21:07
@KochAmTruskAwki: ale ty wiesz że to fotomontaż jest?
Odpisz
25 czerwca 2019, 09:30
@KochAmTruskAwki: GF jest genialne
Nie jest głupie, a wręcz mądre
Parodiuje niektóre absurdy tworząc przy tym oryginalną historię
Ale nie
Osoby co tego nie oglądały się najbardziej wypowiadają...
Odpisz