Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ProMoruxBax

21 czerwca 2019, 22:49

Gdyby nie był tyranem to byłby całkiem spoko.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 lutego 2015, 19:56

"He he... Ty też za bardzo lubisz zwierzęta?"

Avatar GamerFur

15 lutego 2015, 22:10

Boje sie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 lutego 2015, 22:22

@GamerFur: "Oni krzywo na to patrzą, wiesz? Właśnie za to tutaj trafiłem..."

Avatar GamerFur

15 lutego 2015, 22:24

Dlatego źle wspominam Gothica

Avatar Solid_Snake

17 lutego 2015, 00:17

"Ale, będzie fajnie."

Avatar tomekboldys

16 lutego 2015, 17:25

:/ je**c rosja!

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2015, 15:35

Na zawsze w naszych sercach...

Avatar Frutti56

15 lutego 2015, 19:22

chodzi o Adolfa Płytkieckiego ?

Avatar bananzkosmosu

16 lutego 2015, 11:51

@Frutti56: chodzi o hitlera

Avatar SprzedalemSie

15 lutego 2015, 21:55

R.I.P. [*]

Avatar Mathew18

15 lutego 2015, 20:13

{*}

Avatar oskare117

15 lutego 2015, 19:05

Nie prawda , że popelnił samobójstwo X_X

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Aracz

15 lutego 2015, 22:01

@dustin2001: no przecież napisałem. Bardzo możliwe że zabili go komandosi SASu. Opisał bym cały ich plan i jak to zrobili że załoga bunkra ich nie zauważyła, ale musiał bym trochę poszperać by opisać to dokładniej i zajęło by to tutaj trochę miejsca.
Jeszcze uzupełnię temat o jedną teorię. Ne wiadomo czy w bunkrze nie było ukrytego szpiega/zdrajcy, który zabił Hitlera. Bardzo możliwe że mógł nim być oficer, który w dniu śmierci fuhrera przyniósł mu nowy garnitur (albo coś w tym stylu, by to dokładniej opisać też musiał bym przeszukać internety)

Avatar dustin2001

16 lutego 2015, 15:07

@Aracz: Bardzo możliwe, że uciekł.

Avatar AdiXiks

Edytowano - 15 lutego 2015, 19:48

Zapomnijcie o tym. Cebula mi wlazła na mózg ;__;

Avatar Piotresiek

15 lutego 2015, 19:53

@AdiXiks: To jest żart, cebulo.

Avatar DeadExtreme

15 lutego 2015, 20:28

@AdiXiks: Ty nie masz mózgu.

Avatar wolwerine

15 lutego 2015, 19:22

Ale Adolf żyje... ;P Mieszka w brazylii, ma żonę brazylijkę i dwie córki ^^ Przynajmniej tak gdzieś czytałam

Avatar kacper414

15 lutego 2015, 19:46

@wolwerine: To na pewno jest prawda, dalej żyje mając 124 lata...

Avatar wolwerine

15 lutego 2015, 19:58

@kacper414: no! Jest "salamandrą" jak jedna książka to określała

Avatar kacper414

15 lutego 2015, 20:38

@wolwerine: Co ty czytasz? .___.

Avatar wolwerine

15 lutego 2015, 20:54

@kacper414: Mastertona, a co niby ;D

Avatar ola11

15 lutego 2015, 19:19

Biedny Adolf :(

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2015, 19:07

smutno :(

Avatar
RhobarIII

15 lutego 2015, 19:05

[*]

Avatar Maks2603

9 lutego 2015, 19:44

Putin też lubi zwierzęta.

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2015, 20:16

@Maks2603: szczególnie niedźwiedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SieGraSieMa
Dodane przez: SieGraSieMa

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Mało znany szczegół

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To musiało być męczące

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka