Introwertycy, łączmy się w swoich odizolowanych norach!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To bilet w jedną stronę skarbie
Z klasą się trzeba urodzić
Brawo za czujność!
Lekko nie będzie
To się nie może nie udać
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lutego 2015, 13:11
Na luj umawiasz się na spotkanie, na które nie chce Ci się iść?
Odpisz
14 lutego 2015, 13:36
@monho25: Nie chcesz ale musisz O.o
Odpisz
14 lutego 2015, 14:41
@monho25: żeby tego kogoś nie urazić?
Odpisz
14 lutego 2015, 15:34
W takim układzie trza poćwiczyć asertywność. :D
Odpisz
17 lutego 2017, 22:19
@monho25: niektórym nawet asertywności nie pasi :/
Odpisz
18 lutego 2017, 19:03
Ty nie odpisałeś trzy dni później, odpisałeś dwa lata i trzy dni później :D
Odpisz
18 lutego 2017, 19:39
xdd
Odpisz
14 lutego 2015, 13:31
Ja tak miałem niedawno ze spotkaniem do bierzmowania.
Odpisz
14 lutego 2015, 14:24
@DawidThePlayer: więc nie tylko ja nie lubie na nie chodzić?
Odpisz
14 lutego 2015, 19:53
@Ares011: Ciągłe gadania o tym samym... przez 3 lata gimbazy? Nope.
Odpisz
14 lutego 2015, 15:08
Musieli by odwoływać lekcję żebym to poczuła XD
Odpisz