Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dawid888

14 lutego 2015, 16:20

W jakim zamku straszy?

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2016, 15:21

@dawid888: ja.... wiesz ze ta pani moze byc chora ?

Avatar Zjemcikanapke

28 lipca 2016, 18:20

Zgadzam się w 100%

Avatar hejt123

28 sierpnia 2016, 20:10

Otyłość i szopa na głowie- straszna choroba.

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2016, 15:19

to jest normalne zdjecie a moze ta pani ma problem z drugim okiem ? adminie zginiesz w piekle

Avatar Shoot_

14 lutego 2015, 18:49

Autor tego obrazka to skonczony idiota. :))))
Moze ta kobieta/dziewczyna jest na cos chora (np.: ADHD, down etc.)? Gdyby ktos z was spotkal w prawdziwym zyciu osobe, ktora jest na cos takiego chora powiedzialbys jej, ze jest brzydka? Co ona za to moze? ;__; Idiots, idiots everywhere.

Avatar pokiloki

16 lutego 2015, 00:07

@Shoot_: ADHD w ogóle nie ma wpływu na urodę, tylko na nadpobudliwość! Tylko tak dla sprostowania

Avatar Shoot_

25 lutego 2015, 16:29

@pokiloki: No dobrze, ale dalam przykladowo, moze byc chora na cos zupelnie innego.

Avatar pokiloki

27 lutego 2015, 23:39

@Shoot_: ;)

Avatar zeta60

15 lutego 2015, 02:32

Kazdy jest piekny na swoj sposob :))))

Avatar igor444

14 lutego 2015, 21:48

Miłość jest ślepa

Avatar UkradliMiNick

14 lutego 2015, 19:27

Agnieszka Sz... elachowska? Moja matka!? 0_o

Avatar Henzej

14 lutego 2015, 21:14

Avatar mordek122

14 lutego 2015, 18:54

o ku*wa

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2015, 14:28

No a co, mieli jej pisać, że wyszła okropnie?

Avatar Frutti56

14 lutego 2015, 15:00

może ,,usuń to zdięcie bo za dobrze wyglądasz ,,

Avatar tolkowski

14 lutego 2015, 18:21

Tak, a niby w czym problem?

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2015, 17:56

Magda G... essler? :D

Avatar qwert99

14 lutego 2015, 17:29

HOT

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2015, 16:11

Przypomina moją fizyczkę :D

Avatar TadeuszMistrz

14 lutego 2015, 15:49

Derp

Avatar oskare117

14 lutego 2015, 15:42

Paczałem na nią tak z 10 min nie moge sie oderwać hahahaha

Avatar matylda100404

Edytowano - 14 lutego 2015, 15:06

Syndrom Kobry XD Błądzący po internetach zrozumieją XD

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2015, 14:39

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie są aż takie pyszne

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka