Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2016, 07:00
@Konto usunięte: Wiem, to tylko taka propaganda propagandy
Odpisz
16 lutego 2015, 08:54
matma nie:(
Odpisz
Edytowano - 13 września 2015, 19:54
@franek2: idiota nie:(
Odpisz
15 lutego 2015, 20:24
z liter "r" "a" "i" "k" można także ułożyć słowo Irak. Czy on też jest w to zamieszany?!
Odpisz
10 marca 2015, 17:43
@magic_CARROT: tak dlatego atakujemy to chyba oczywiste że nie dla ropy!
Odpisz
28 kwietnia 2015, 15:17
@magic_CARROT: A spróbujcie z K A I R... Boże!
Odpisz
16 lutego 2015, 18:32
podejrzane...
Odpisz
16 lutego 2015, 00:13
ಠ_ಠ
Odpisz
15 lutego 2015, 22:54
nie nawidzę "filozofowania"
Odpisz
15 lutego 2015, 22:19
Jeszcze nie zaakceptowalismy ich
Odpisz
15 lutego 2015, 14:30
Nie dwie litery ,,i'', a trzy.
Odpisz
15 lutego 2015, 17:34
@EmilyVans: Tu jest napisane litera"l", a nie "i"
Odpisz
15 lutego 2015, 20:06
@olunia9920: A, źle przeczytałam. Nie trzeba od razu dawać strzałki w dół.
Odpisz
15 lutego 2015, 20:34
@EmilyVans: Ja nie dałem strzałki w dół .-.
Odpisz
15 lutego 2015, 18:44
Illuminati ma trzy boki
Jezus
Sam masz trzy boki, nie rozumiem, o co ci w ogóle chodziło. Jeden z symboli Illuminati, trójkąt, oko opatrzności, ale nie, ku*wa, Illuminati ma trzy boki...
Odpisz
12 lutego 2015, 20:41
Heh, mam konkurencję. Panie PanPlacek222, przygotuj swój profil.
Odpisz
12 lutego 2015, 20:49
Ja i tak dodaje obrazki raz na ruski rok :P Ale okej
Odpisz
12 lutego 2015, 20:51
Chyba że chodzi ci o bycie mlg, ale i tak nie długo zamierzam zmienić avatar
Odpisz
12 lutego 2015, 20:59
Chodzi mi o Illuminati. Uznaję siebie za dosyć dobrego w tej dziedzinie i uważam cię za moją konkurencję. :V
Odpisz
13 lutego 2015, 11:06
Ahaaa... Okej :P
Odpisz
15 lutego 2015, 17:59
Ciekawe, czy ja jestem illuminati? :D
Odpisz
15 lutego 2015, 17:43
Czemu 5:5?
Odpisz
15 lutego 2015, 15:48
Aż dało mi 3 lajki.
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2015, 14:43
to już się robi nudne więc jak ktoś będzie chciał to dodać niech włoży sobie tam gdzie słońce nie dochodzi ( -10/10)
Odpisz
15 lutego 2015, 14:18
-logika-
Odpisz
13 lutego 2015, 17:37
jak ja kocham takie obrazki XD WJENCEJ IH WJENCEJ
Odpisz
15 lutego 2015, 14:02
@noszkurnawszystkozajete: Na następne już mam pomysły to będzie ich więcej :D
Odpisz