Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lutego 2015, 17:17
A ty chcesz mieć wszystkie zęby?
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2015, 17:57
@Hank1212: tak, ale co to ma do rzeczy?
Odpisz
17 lutego 2015, 20:25
Mi się już skończyły ferie i zazdroszczę tym co je teraz mają, a jednocześnie się wkurzam gdy ktoś o tym mówi. Proste? Proste.
Odpisz
18 lutego 2015, 02:39
@Hank1212: Ok rozumiem, ale po co mi się pytałeś czy chce mieć wszystkie zęby?
Odpisz
18 lutego 2015, 06:44
Bo możesz je stracić :B
Odpisz
18 lutego 2015, 15:44
@Hank1212: W jaki sposób ? ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Odpisz
18 lutego 2015, 17:09
Gdy będziesz tańczył makarenę możesz potknąć się o własne nogi i wyrżnąć zębami o betonowy posąg Baracka Obamy zrobiony z żelaza.
Odpisz
18 lutego 2015, 18:57
@Hank1212: Nigdy nie widziałem takiego posągu i nie tańczyłem makareny. Mogę czuć się bezpieczny.
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2015, 19:40
Uważaj, niedługo możesz go ujrzeć a na jego widok po prostu podświadomie zaczniesz tańczyć.
Odpisz
18 lutego 2015, 19:46
@Hank1212: Ok. Będe gotów.
Odpisz
22 lutego 2019, 12:09
@Hank1212:
Odpisz
22 lutego 2019, 22:53
@emilian02: ku*wa dlaczego
Odpisz
16 września 2022, 16:11
@Hank1212: again
Odpisz
30 stycznia 2016, 10:07
Tja
Ja tak teraz mam
Jestem u babci
Wychodze na podwórko
"-Jest Martyna w domu?
-Martyna w szkole, ferie sie skończyły."
I weź tu ku*wa z kimś pogadaj.
Odpisz
7 marca 2015, 20:11
oj ja tak miałem
Odpisz
13 lutego 2015, 22:03
Kujawsko Pomorskie. Pozdro.
Odpisz
13 lutego 2015, 22:09
ja tyz
Odpisz
13 lutego 2015, 23:50
@SentexPL: ja tez
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2015, 00:03
Niechcący.
Odpisz
14 lutego 2015, 07:36
Pjona!
Odpisz
14 lutego 2015, 07:59
ja tyz
Odpisz
17 lutego 2015, 21:36
Ja też.
Odpisz
17 lutego 2015, 23:30
Ja też :)
Odpisz
18 lutego 2015, 18:59
a ja nie :P
Odpisz
17 lutego 2015, 17:33
Wiesz jak ciężko zbierać zęby połamanymi rękami?
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2015, 17:57
Nie. Jak?
Odpisz
17 lutego 2015, 18:14
Mogę ci pokazać.
Odpisz
17 lutego 2015, 19:31
Pokaż
Odpisz
18 lutego 2015, 02:40
Cykasz się
Odpisz
17 lutego 2015, 16:02
Województwo świętokrzyskie. Pozdro :D
Odpisz
17 lutego 2015, 16:43
Ja z Małopolskiego ferie spędzam na Śląskim (złośliwość tak bardzo) ;D
Odpisz
17 lutego 2015, 18:28
Pozdro xD
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2015, 21:34
@Adgos: (Tu był komentarz)
Odpisz
17 lutego 2015, 21:35
Województwo kujawsko-pomorskie. Pozdro :P
Odpisz
17 lutego 2015, 19:25
Nie kumam. No i po co się tym kurna chwalić?
Odpisz
17 lutego 2015, 18:47
Patrząc na ocenę obrazka mam wrażenie że na jeja są sami zazdrośnicy.
I dobrze im :)
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2015, 18:07
Głupio właśnie... Mam ferie a inni moi koledzy z skype nie mają i nie mam z kim grać...
Odpisz
17 lutego 2015, 17:30
TO UCZUCIE BICZ! Dopiero 2 dzień ferii ^^
Odpisz
17 lutego 2015, 17:08
1/5, bo nie mam ferii xd
Odpisz
17 lutego 2015, 16:57
Spierrrr... :D
Odpisz
14 lutego 2015, 07:40
poniedziałek :(
Odpisz
16 lutego 2015, 23:21
@ninjaandrzej777: wtorek '<_'
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2015, 14:02
@damiank888: Środa... xD
Odpisz
17 lutego 2015, 14:07
@ninjaandrzej777: Czwartek :V
Odpisz
17 lutego 2015, 14:11
@Ravios: Piątek :D
Odpisz
17 lutego 2015, 14:17
@zziomus: Sobota (^^)
Odpisz
17 lutego 2015, 14:25
@Ravios: NIEDZELAA XDD
Odpisz
17 lutego 2015, 14:28
@UkradliMiNick: Poniedziałek :'(
Odpisz
17 lutego 2015, 14:28
@zziomus: Wtorek :/
Odpisz
17 lutego 2015, 14:30
@Ravios: Środa
Odpisz
17 lutego 2015, 14:34
@krolok1875: Czwartek :)
Odpisz
17 lutego 2015, 14:37
@oDDDo: Piątek :O
Odpisz
17 lutego 2015, 14:39
@Ravios: SOBOTA :D
Odpisz
17 lutego 2015, 14:39
@zziomus: Niedziela;v
Odpisz
17 lutego 2015, 14:40
@krolok1875: Poniedziałek :[
Odpisz
17 lutego 2015, 14:42
@Ravios: Wtorek:D
Odpisz
17 lutego 2015, 14:45
@krolok1875: Czwartek >:D
Odpisz
17 lutego 2015, 14:46
@AdiXiks: Gdzie środa do ku*wy nędzy?!
Piątek :Y
Odpisz
17 lutego 2015, 14:49
@Ravios: Poniedziałek >:D
Odpisz
17 lutego 2015, 14:50
@Ravios: Marzec.
Odpisz
17 lutego 2015, 14:58
@Happy69: wtorek
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2015, 14:59
@mooped: Dobra.... środa!
Odpisz
17 lutego 2015, 15:03
@TomekPL23: Nie umiecie grać kretyni, spada stąd :P
Odpisz
17 lutego 2015, 15:37
@Ravios: Kto spada?
Odpisz
17 lutego 2015, 15:54
ja, z krzeadafniapshf
Odpisz
17 lutego 2015, 16:33
twoja stara hahahaha...żartowałam
Odpisz
17 lutego 2015, 16:15
Małopolska pozdrawia ;).
Odpisz
17 lutego 2015, 15:49
...oj spłońcie
Odpisz